пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00
m

Візуалізація об'єктів

Візуалізація об'ектів

Для остаточного прийняття рішення часом не вистачає найголовнішого - розуміння того, як буде в підсумку виглядати LED екран, рухомий рядок або інший світлодіодний виріб.

Для цього наші дизайнери в найкоротші терміни підготують якісну фото або відео прив'язку світлодіодного екрану на Ваш об'єкт. А менеджери допоможуть вибрати оптимальні характеристики екрану.

Для цього необхідно:

- визначитися з місцем розташування екрану;

- зробити фотографію (бажано з декількох ракурсів);

- вислати нам на пошту: info@peldigitus.com.ua фотографії з темою листа: «Візуалізація мого LED екрану»;

- описати орієнтовний розмір і місце розміщення екрану;

- залишити контакти для зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжиться з Вами, та допоможе визначитися в оптимальним розміром і кроком пікселя.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
24.02.2022 Що таке медіафасад і як він працює

Медіафасад є екраном, який закріплений вертикально на якійсь поверхні. Як правило, це статична конструкція, що складається з декількох світлодіодних модулів, що займає частину або всю поверхню стіни

21.02.2022 Світлодіодний екран: чи страшні йому дощ та заморозки?

Яскравий світлодіодний екран на вулиці у дощ та сніг виглядає ефектно. Але багато користувачів сумніваються, чи зможе пристрій пережити зиму та повноцінно працювати після завершення екстремальних умов експлуатації.

17.02.2022 ТОП-4 оман про LED екрани

LED-екрани завоювали популярність у представників малого та середнього бізнесу, у представників великих компаній та корпорацій