m

Візуалізація об'єктів

Візуалізація об'ектів

Для остаточного прийняття рішення часом не вистачає найголовнішого - розуміння того, як буде в підсумку виглядати LED екран, рухомий рядок або інший світлодіодний виріб.

Для цього наші дизайнери в найкоротші терміни підготують якісну фото або відео прив'язку світлодіодного екрану на Ваш об'єкт. А менеджери допоможуть вибрати оптимальні характеристики екрану.

Для цього необхідно:

- визначитися з місцем розташування екрану;

- зробити фотографію (бажано з декількох ракурсів);

- вислати нам на пошту: info@peldigitus.com.ua фотографії з темою листа: «Візуалізація мого LED екрану»;

- описати орієнтовний розмір і місце розміщення екрану;

- залишити контакти для зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжиться з Вами, та допоможе визначитися в оптимальним розміром і кроком пікселя.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
18.01.2022 LED та LCD: Порівняємо два типи екранів

LCD екран, він же рідкокристалічна панель – це тип екрану знайомий кожному. Такий екран використовується у телевізорах, домашніх кінотеатрах та комп'ютерних моніторах. Найчастіше власники бізнесів для економії купують телевізор (LCD) замість LED екрану. У чому різниця між цими двома екранами і чому так важливо визначити який тип екрану ви будете використовувати

19.11.2021 Світлодіоди: Відповіді на популярні запитання. IV

Ми, компанія PEL Digitus детально вивчили тему світлодіодної продукції та готові поділитися деякими корисними знаннями у цій галузі: термін експлуатації світлодіодів, згасання діода, шкода для людини та технології виготовлення.

19.11.2021 Світлодіоди: Відповіді на популярні запитання. III

Компанія PEL Digitus завдяки багаторічній роботі на ринку світлодіодної продукції встигла здобути довіру своїх клієнтів. Пропонуємо детальніше вивчити деякі аспекти продукції компанії: технічні характеристики світлодіодів, нагрівання, конвертор та яскравість світлодіодів