m

Монтажні роботи

Компанія «ПЕЛ ДІДЖІТАС» зацікавлена в тому, щоб клієнт отримав повний спектр послуг при придбанні будь-якого виду LED екранів. Саме наші фахівці забезпечать якісний монтаж і підключення світлодіодних екранів будь-якого рівня складності. Ми надаємо підтримку наших клієнтів та монтажні роботи по всій території України.

Етапи проведення монтажних робіт:

- підготовчі роботи (виїзду на локацію, аналіз місця монтажних робіт, підготовка конструкції під виріб);

- монтажні роботи конструкції і самого екрану;

- пуско-налагоджувальні роботи.

Необхідність підготовчих робіт

Підготовка до монтажу є фундаментом і гарантією безперебійної та якісної роботи ЛІД екранів. Адже на цьому етапі здійснюється виїзд на локацію, аналіз місця монтажу та виведення силового підключення, а також підготовка самої конструкції і кріплень для LED виробів.

Компанія «ПЕЛ ДІДЖІТАС» забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо у Вас виникли додаткові питання, будемо раді надати всю необхідну інформацію.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
18.01.2022 LED та LCD: Порівняємо два типи екранів

LCD екран, він же рідкокристалічна панель – це тип екрану знайомий кожному. Такий екран використовується у телевізорах, домашніх кінотеатрах та комп'ютерних моніторах. Найчастіше власники бізнесів для економії купують телевізор (LCD) замість LED екрану. У чому різниця між цими двома екранами і чому так важливо визначити який тип екрану ви будете використовувати

19.11.2021 Світлодіоди: Відповіді на популярні запитання. IV

Ми, компанія PEL Digitus детально вивчили тему світлодіодної продукції та готові поділитися деякими корисними знаннями у цій галузі: термін експлуатації світлодіодів, згасання діода, шкода для людини та технології виготовлення.

19.11.2021 Світлодіоди: Відповіді на популярні запитання. III

Компанія PEL Digitus завдяки багаторічній роботі на ринку світлодіодної продукції встигла здобути довіру своїх клієнтів. Пропонуємо детальніше вивчити деякі аспекти продукції компанії: технічні характеристики світлодіодів, нагрівання, конвертор та яскравість світлодіодів