пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00
m

Монтажні роботи

Монтажні роботи

Компанія «ПЕЛ ДІДЖІТАС» зацікавлена в тому, щоб клієнт отримав повний спектр послуг при придбанні будь-якого виду LED екранів. Саме наші фахівці забезпечать якісний монтаж і підключення світлодіодних екранів будь-якого рівня складності. Ми надаємо підтримку наших клієнтів та монтажні роботи по всій території України.

Етапи проведення монтажних робіт:

- підготовчі роботи (виїзду на локацію, аналіз місця монтажних робіт, підготовка конструкції під виріб);

- монтажні роботи конструкції і самого екрану;

- пуско-налагоджувальні роботи.

Необхідність підготовчих робіт

Підготовка до монтажу є фундаментом і гарантією безперебійної та якісної роботи ЛІД екранів. Адже на цьому етапі здійснюється виїзд на локацію, аналіз місця монтажу та виведення силового підключення, а також підготовка самої конструкції і кріплень для LED виробів.

Компанія «ПЕЛ ДІДЖІТАС» забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо у Вас виникли додаткові питання, будемо раді надати всю необхідну інформацію.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
24.02.2022 Що таке медіафасад і як він працює

Медіафасад є екраном, який закріплений вертикально на якійсь поверхні. Як правило, це статична конструкція, що складається з декількох світлодіодних модулів, що займає частину або всю поверхню стіни

21.02.2022 Світлодіодний екран: чи страшні йому дощ та заморозки?

Яскравий світлодіодний екран на вулиці у дощ та сніг виглядає ефектно. Але багато користувачів сумніваються, чи зможе пристрій пережити зиму та повноцінно працювати після завершення екстремальних умов експлуатації.

17.02.2022 ТОП-4 оман про LED екрани

LED-екрани завоювали популярність у представників малого та середнього бізнесу, у представників великих компаній та корпорацій