пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Світлодіодний модуль

Сучасні рішення в зовнішній рекламі. Статичної картинкою вже нікого не здивуєш. Як показує статистика, людей більше приваблює яскраве відео. Конструкція відеосітілайта може бути односторонньою або двосторонньою. Завдяки легкому і доступному управління, якісного відображення контенту і можливості оперативно змінювати інформацію віддалено, LED сітілайти - гідна заміна звичайним статичним аналогам. Основні переваги: • тривалий термін служби; • презентація чіткого і яскравого зображення.

9
9

Світлодіодні модулі купити від Peldigitus

Світлодіодні модулі мають низький ступінь енергоспоживання, довговічність, простий відход експлуатації і недорогі ремонтні послуги. Ще одна перевага - можливість швидкої заміни відеоряду на більш затребуваний, що не властиво друкованій рекламі.

LED-модуль - це плата, де присутні встановлені світлодіоди. У світлодіодних модулях, купити які можна від компанії «ПЕЛ ДІДЖІТАС» використовується SMD модуль. Їх перевага в високих показниках яскравості і легкості в експлуатації.

Світлодіодні модулі: різновиди

В процесі виготовлення виробник використовує кілька видів світлодіодних модулів.

Різновиди з урахуванням області застосування:

• модулі призначаються для приміщень, де на LED впливає зовнішні чинники;

• модулі для використання на вулиці, додатково захищені від погодних впливів;

Різновиди модулів за кольоропередачею:

• монохромний тип модулів є одноколірним елементом, який використовується в основному для створення рядків, що біжать, екранів і табло з показом написів і простий графіки. Одним з найбільш популярних варіантів є модуль червоного / білого / зеленого / синього кольорів модулі з кроком пікселя P10;

• повнокольорові модулі мають здатність демонстрації кольорового, динамічного зображення, яке є характерним для графіки, відео і т.д.

• близько розважальних центрів.

Нерідко можна зустріти цифровий сітілайт на узбіччях вулиць з інтенсивним рухом, а також в тих частинах міста, де дуже багатолюдно.

Шаг пікселя в світлодіодному обладнанні

На чіткість зображення світлодіодних екранів впливає показник, який називається крок пікселя (додатковий фактор впливу - відстань перегляду екрану) де мінімальна позначка P1,25 має найкращю роздільну здатність і якістю зображення вже від 1го метра, а P10 має найкращій показник при перегляді від 10 м. Споживачеві надається можливість вибору кроку пікселя, який буде відповідати поставленим завданням світлодіодного обладнання.

Led прилади: сфера застосування

Унікальність даних товарів дає можливість застосовувати світлодіодні модулі в багатьох галузях. З них збираються екрани рекламного типу, інформаційні табло, можливо створення нестандартної декорації. Модулі широко використовуються в:

• торгових центрах, супермаркетах, які обслуговують установах;.

• клубах, ресторанах, кінотеатрах;

• виставках, фестивалях, ярмарках;

• близько розважальних центров.прі внутрішньому і зовнішньому оформленні комплексів житлового типу;

• для аеропортів, вокзалів, автостанцій.

Якщо для вас актуальні світлодіодні модулі, ви можете зв'язатися з нашими консультантами, які нададуть детальну інформацію.