пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Табло обміну валют

Основною перевагою LED-екрану є його видимість, яка помітна з відстані в 200-250 метрів. Такого роду табло помітні і притягують до себе погляди споживачів. Також дане табло дає можливість порівнювати курс валют з конкурентами.
9
9

Табло обмін валют купити від Peldigitus

Сучасне LED-обладнання дає можливість проводити зміну курсу за максимально короткий час.

Табло обміну валют: варіанти виконання

Монохромні табло обміну валют

Даний вид обладнання є монохромним екраном, що складається з трьох основ, де у верхній області розміщуються інформаційні дані про банк або обмінна заклад, в другій зазначаються відомості про покупки і продажі, а в третій відображаються показники курсу. Для першої і третьої зони передбачається використання модулів в одному кольорі. Можна застосовувати такі кольори як червоний, зелений, білий, жовтий і синій. Дане пристосування виготовляється за допомогою індивідуального замовлення, можлива зміна кількості валют.

Повнокольорові табло обміна валют

Табло світлодіодного типу передбачає в своїй комплектації наявність повнокольорових SMD модулів. За допомогою сучасних технологій, дана модель має здатність здійснювати трансляцію, як курсу валют, так і проводити показ текстових інформаційних даних, відеороликів тощо. Модель може виконуватися як в односторонньому вигляді, так і в двосторонньому, виготовлення здійснюється під замовлення.

Використання сучасних технологій

Табло обміну валют є необхідним пристроєм, який широко використовується в обмінних пунктах, а також в операційних банківських приміщеннях. З огляду на побажання клієнта, на екрані можна транслювати не лише інформацію актуального курсу валют, але також виводити на екран інформаційні дані, цікаві споживачам. Це можуть бути температурні показники повітря і вологості, дата, час тощо.

До основних переваг світлодіодного обладнання відносяться такі критерії як:

  • можливість виділити своє фінансове заклад;
  • зручність користування;
  • проста зміна курсу валют;
  • тривалий термін експлуатації;

Застосування сучасних технологій дає можливість забути про старі жовті таблички. Незручність у вигляді зміни цифр вручну і громіздких світлових коробок з осередками залишилися в минулому, на заміну прийшли нові і вдосконалені LED-системи, які володіють бездоганними характеристиками.