пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Медіа штендери рекламні

До одного з численних способів інформування за допомогою зовнішньої реклами відноситься штендер. Саме тому чудовий аналог статичних штендерів - медіа штендер. Мобільність, компактні розміри, відмінна роздільна здатність картинки / відео, можливість віддаленого управління дозволять бути унікальним серед конкурентів.
9
9

Медіа штендер

Використання відео штендера (повзхід) дає можливість залучити нових клієнтів, збільшити потік покупців, розповісти про докладної інформації, товарах і послугах, що існують акціях, дисконтні програми і т.д. Рекламний штендер є оптимальним способом швидко і недорого здійснити рекламу своїх товарів і послуг.

Медіа штендер представляє собою - LCD панель, на якій можна відобразить будь-який контент (відео, анімація, фото). Відрізняється компактністю і портативністю. Медіа штендер - відмінний варіант в разі відсутності можливості встановити традиційний LED екран в приміщенні.

LED-штендер є панель зі світлодіодними підсвічуваннями, де присутня можливість робити написи за допомогою спеціальних флуоресцентних яскравих маркерів, які використовуються замість крейди. Панель дає можливість робити абсолютно різні написи і зображення з підсвічуванням з різних кольорів. Це сприяє створенню привабливого ефекту, якого неможливо досягти при використанні звичайної крейдяний дошки.

Де можна купити рекламний штендер зі світлодіодною підсвіткою дешево?

Для даного пристрою не потрібно ніяких узгоджень. При відкритті магазину або ресторану досить винести світлодіодний штендер на вулицю і підключити його. На етапі закриття приміщення необхідно відключити електрику і занести LED пристрій в приміщення. Пристрій досить простий у використанні, тому для навчання працівників знадобиться зовсім небагато часу. Необхідно просто показати, як користуватися новинкою, як проводиться завантаження контенту, і яким чином здійснюється підключення до електромережі.

Підключити прилад можна за допомогою 2 способів: з флешки або wi-fi. За допомогою інтернету можна замінювати написи на панелі навіть у віддаленому режимі. Компанія PEL Digitus надає програмне забезпечення кожного клієнта. Наші співробітники покажуть, як користуватися рекламної установкою. У нас можна купити рекламний медіа штендер і інші пристосування недорого в Україні. Вага світлодіодного пристрою становить 20 кг, він легко переноситься на необхідне місце. Це зручно в разі зміни місця знаходження торгового майданчика. Все просто і немає необхідності в демонтажі вивіски з її подальшою установкою. Досить покласти рекламний штендер в вантажний автомобіль, перевести його на нове місце і зовсім скоро аудиторія зацікавиться вашими пропозиціями.