пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Спортивні LED табло і екрани

Світлодіодне табло є невід'ємним елементом для кожного великого стадіону. За допомогою багатофункціональності цього механізму можливе відображення ігрових даних, показу додаткової інформації (часу, показників температури тощо), спонсорської реклами, а також прямої трансляції. Наша команда готова реалізувати нестандартні запити.
9
9

Спортивне LED табло купити у Києві

Спортивне LED табло в експлуатації

Сучасний стиль проведення заходів спортивного типу має на увазі під собою надання максимальної інформації для вболівальників, мінімізуючи при цьому витрати простору. Світлодіодний спортивний екран є відмінним способом для вирішення даного завдання. На сьогоднішній день спортивне LED табло не просто екран, що відображає інформаційні дані про результати гри в реальному часі, це також пристосування, яке дозволяє транслювати додаткові дані під час матчів. Основна інформація, яка виводиться на електронне табло:

  • Пряма трансляція;
  • Ролики рекламного характеру та інша інформація;
  • Час, температурний режим;

Завдяки сучасним технологіям надається можливість створення інформаційних екранів різних типів і видів. Особливо популярними є моделі складних конструкцій, які поділяються на кілька зон. Дані конструкції дають можливість одночасно транслювати рахунок гри і додаткову інформацію.

Світлодіодне спортивне табло – універсальний пристрій, що сполучає в собі гру й рекламну інформацію

В не далекому минулому периметр ігрового поля монтувалися звичайні статичні щити. Зараз на зміну їм прийшли світлодіодні екрани, перевагою яких це можливість транслювати динамічний, барвистий контент. Сучасні технології дають можливість насолоджуватися найяскравішими моментами гри або концерту. Також динамічна зміна зображень здійснюється по всьому периметру поля.

Вся світлодіодна продукція відповідає всім встановленим стандартам, які стверджують міжнародні та національні спортивні федерації.