пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Повнокольорові LED-Екрани

Всі світлодіодні екрани складаються з LED-модулів, від числа яких залежить розмір дисплея. Ширина і висота виробу може бути будь-якою, в залежності від вимог клієнта, що дає можливість виготовлення екрана будь-якого розміру.
Докладніше
2

Рухомі рядки

Це прекрасна альтернатива дорогої паперової поліграфії, яка приваблює не більше 10% уваги потенційних клієнтів. Як показують статистичні дані, динамічна реклама навпаки приносить максимальний ефект (близько 87%).
Докладніше
2
2

Відеовивіска світлодіодна

Рекламна площадка повинна бути помітною, але в той же час не викликати роздратування. Крім того, вона повинна бути максимально інформативною, але не займати при цьому багато місця. Світлодіодна відеовивіска є ідеальним варіантом, який дуже популярний серед рекламодавців.
Докладніше
2

Відеоборд

Білборди зазнали змін першими на шляху прогресу в зовнішній рекламі. Сучасні світлодіодні білборди залучають набагато більше уваги завдяки трансляції динамічного, яскравого контенту. Відеоборд можна управляти на відстані.
Докладніше
2

Медіа штендери рекламні

До одного з численних способів інформування за допомогою зовнішньої реклами відноситься штендер. Саме тому чудовий аналог статичних штендерів - медіа штендер. Мобільність, компактні розміри, відмінна роздільна здатність картинки / відео, можливість віддаленого управління дозволять бути унікальним серед конкурентів.
Докладніше
2

LED відеосітілайт

Сучасні рішення в зовнішній рекламі. Статичної картинкою вже нікого не здивуєш. Як показує статистика, людей більше приваблює яскраве відео.
Докладніше
2

Медіавітрина

Прозорі ЛІД-екрани більшою мірою підходять для використання в суспільно-публічних місцях з великими склінням (магазини, виставкові центри, шоуруми і подібні приміщення).
Докладніше
2

Світлодіодний LED медіафасад

Медіафасади мають непросту конструкцію. Вони складаються зі світлодіодів, які монтуються в спеціальних кабінетах, а ті в свою чергу, вже на фасаді будівлі. Це дозволяє відображати динамічний контент.
Докладніше
2

Спортивні LED табло і екрани

Світлодіодне табло є невід'ємним елементом для кожного великого стадіону. За допомогою багатофункціональності цього механізму можливе відображення ігрових даних, показу додаткової інформації (часу, показників температури тощо), спонсорської реклами, а також прямої трансляції. Наша команда готова реалізувати нестандартні запити.
Докладніше
2

Табло обміну валют

Основною перевагою LED-екрану є його видимість, яка помітна з відстані в 200-250 метрів. Такого роду табло помітні і притягують до себе погляди споживачів. Також дане табло дає можливість порівнювати курс валют з конкурентами.
Докладніше
2

Світлодіодний модуль

Сучасні рішення в зовнішній рекламі. Статичної картинкою вже нікого не здивуєш. Особливість така: • тривалий термін служби; • презентація чіткого і яскравого зображення.
Докладніше
2

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором