пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Медіавітрина

Прозорі ЛІД-екрани більшою мірою підходять для використання в суспільно-публічних місцях з великими склінням (магазини, виставкові центри, шоуруми і подібні приміщення). Медіавітріна - дає можливість транслювати яскравий і цікавий контент безпосередньо на вітринах офісів або магазинів. Головним достоїнством подібної реклами можна сміливо виділити її високу ефективність і функціональність. Її можна розташовувати прямо за склом, демонструючи рекламний контент на передньому плані, що не затьмарюючи приміщення, і тим самим залучаючи клієнтів незвичайної експозицією.
t

Шаг пікселя (гор)

від 3,91 мм до 15,625 мм
v

Шаг пікселя (вер)

від 7,81 мм до 15,625 мм
s

Прозорість

≥від 70% до 85%
e

Перегляд

від 4 м до 45 м
9
9

Медіавітрина, LED вітрина купити в Києві

Медіавітрину можна розташовувати прямо за склом, демонструючи рекламний контент на передньому плані, не затьмарюючи приміщення, і тим самим залучаючи клієнтів незвичайної експозицією.

Основним завданням медіавітрин виступає відображення відео, фотографій або текстової інформації. LED вітрина складається з безлічі світлодіодів, які вбудовані в багатошарову абсолютно прозору панель, з «невидимою» оці сіткою для додання зображенню динамічності і високої яскравості.

Використання прозорих ЛЕД- екранів стало воістину інновацією в світі реклами, адже «зависаючи» в повітрі, рекламний напис не тільки приковує до себе увагу, а й захоплює своєю нестандартністю.

Сфера застосування медіавітрин

Прозорі медіавітрини більшою мірою підходять для використання в суспільно-публічних місцях з великими склінням (магазини, виставкові центри, шоуруми і подібні приміщення). Розташована на вікні ЛІД вітрина не заважає проникненню світла в приміщення, виводячи на прозору поверхню рекламний контент. Його перевагою перед звичайними світлодіодними екранами є легкість і компактність.

Переваги прозорої LED вітрини:

  • Оригінальність за рахунок абсолютно прозорого екрану і невагомості конструкції
  • Універсальність. Медавітрини виступають не тільки ефективним рекламним носієм, але незвичайним елементом декору. Сучасні прозорі LED вітрини ідеально підходять для оформлення приміщень з великою кількістю вікон.
  • Зручність. Прозора LED вітрина проста у використанні і обслуговуванні. Пристрій налаштовується фахівцем безпосередньо після монтажу, зміна відеоряду відбувається за бажанням користувача.

Чому варто купити медіавітрину

Наша компанія пропонує не тільки купити медіавітрину на найвигідніших умовах, але і інші нестандартні рішення в області реклами, і якісну світлодіодну продукцію, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування. Найвигідніші пропозиції по придбанню прозорого світлодіодного екрану тільки у «ПЕЛ ДІДЖІТАС».