пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Відеовивіска світлодіодна

Рекламна площадка повинна бути помітною, але в той же час не викликати роздратування. Крім того, вона повинна бути максимально інформативною, але не займати при цьому багато місця. Світлодіодна відеовивіска є ідеальним варіантом, який дуже популярний серед рекламодавців.
9
9

Купити світлодіодну вивіску від Peldigitus

За допомогою рекламної вивіски можна транслювати рекламні ролики в режимі реального часу, а в якості місця для кріплення використовувати фасад свого магазину, офісу.

У мегаполісах повно реклами. Численні білборди вздовж доріг, рекламні листівки, плакати створюють інформаційний шум. Саме тому багато рекламних повідомлень губляться, не доходять по споживачів.

Особливості лед-вивісок

Відеовивіска - це прямокутна панель зі світлодіодами. Розмір конструкції можна підібрати під технічні вимоги замовника. Це прекрасний спосіб показати яскравий і барвистий рекламний ролик, або інформаційне зображення, анімацію, відео.

Готову конструкцію переважно монтують на фасаді будівлі. У багатолюдних місцях вивіску можна прикріпити перпендикулярно до стіни. Це необхідно для кращого кута огляду.

Переваги LED-вивісок

Це особливі екрани, які мають такі переваги:

  • Відмінна видимість. Екран прекрасно видно вночі і в похмуру погоду. Інформацію можна без зусиль прочитати і в сонячний день.
  • Простота монтажу та подальшого обслуговування. Керувати рекламними роликами можна дистанційно. Для цього знадобиться, проста у використанні, комп'ютерна програма.
  • Подібні світлодіодні відеовивескі - економічні в споживанні електроенргії.
  • Ремонтопридатність. Якщо вийшов з ладу світлодіодний модуль, його можна швидко замінити.

Купить видеовывеску по доступной цене можно в нашей компании. Мы предлагаем самые выгодные условия сотрудничества.

Основні різновиди рекламних площадок

Формат конструкції світлодіодної вивіски буває двох типів:

  • односторонній;
  • двосторонній.

До основних відмінностей відносять кількість LED-екранів, спосіб кріплення. Крім того, бувають різні ситуації, в яких реклама має найбільшу ефективність.

Оскільки одностороння медіавивеска монтується на поверхні тильною стороною, зображення транслюється перпендикулярно щодо стіни будівлі. Цей варіант ідеально підходить для розміщення на перехрестях.

Двосторонні різновиди встановлюють на спеціальних кронштейнах виносного типу в місцях з інтенсивним трафіком. Екрани добре проглядаються по ходу руху автомобілів. Також їх прекрасно видно пішоходам.

Якщо ви зацікавлені в ефективному розвитку свого бізнесу, підвищенні впізнаваності бренду, товару, торгової точки, рекомендовано купити світлодіодну відеовивеску за прийнятною ціною в Україні. Щоб заощадити, краще звернутися до виробників, оскільки роботи виконуються без посередників.

Наша компанія спеціалізується на виробництві рекламних носіїв зі світлодіодами. Наші фахівці розроблять індивідуальний пропозицію під Ваші вимоги. Ми пропонуємо купити найкращі варіанти світлодіодних вивісок в Україні. Ціна вас приємно здивує!