пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Світлодіодний LED медіафасад

Медіафасади мають непросту конструкцію. Вони складаються зі світлодіодів, які монтуються в спеціальних кабінетах, а ті в свою чергу, вже на фасаді будівлі. Це дозволяє відображати динамічний контент. Медіафасади - сучасний спосіб виділити фасад будівлі, зробити його виразним і індивідуальним. За допомогою такого яскравого продукту можна успішно привертати увагу клієнтів і покупців.
9
9

Світлодіодний LED медіафасад купити від PEL Digitus

Динамічне освітлення дає унікальні можливості для візуального дизайну. Фасад будівлі може перетворитися в об'ємну картину. Відеостіна LED дозволить проявити ваша уяву, втілити ідеї в реальність. Медіафасади успішно використовують для досягнення наступних цілей:

  • демонстрація художніх робіт;
  • просування товару або бренду;
  • встановлення контакту з відвідувачами.

Компанія "PEL Digitus" пропонує купити світлодіодний медіафасади під замовлення і допоможе реалізувати найсміливіші і нестандартні ідеї!

LED технології - відмінний спосіб зробити фасад будівлі невідпорним

Медіафасади - відмінний спосіб створювати і показувати цікаві графічні ефекти, незвичайну анімацію, оптичні ілюзії. Така яскрава конструкція неодмінно прикрасить площу навколо будівлі, виділить район, зробить його особливим. Обмежень в квадратурі медіафасади немає.

Під медіафасади можна розуміти сучасний дизайнерський спосіб на основі світлодіодних технологій і архітектурних інновацій, що дає можливість на фасаді будівлі створити великий екран.

Також світлодіодні медіафасади можуть використовуватися як оригінальне динамічне підсвічування будівлі. В основу конструкції входять окремі елементи, такі як світлодіодні планки, що створюють великий дисплей. Компанія Peldigius вже протягом тривалого часу спеціалізується на виготовленні медіафасадів і пропонує купити світлодіодний медіафасад за конкурентною ціною.

Ціна медіафасадів в основній масі випадків визначається піксельним кроком, дистанцією між світлодіодами. Компанія спеціалізується на виробництві медіафасадів «під ключ» з піксельним кроком 10-32 мм. Для світлодіодних медіафасадів характерна велика площа, перегляд з далеких дистанцій за рахунок використання пікселів великих розмірів. Яскравість знижується, якщо збільшується крок пікселя, але, незважаючи на це, наші фахівці доклали багато зусиль для створення безпрецедентно яскравого пікселя, що видає чітке зображення навіть при яскравому сонці.

Медіафасади мають полегшену вагу, що дає можливість не перевантажувати несучу конструкцію. Ця характеристика дозволяє встановлювати медіа фасади на будь-які види поверхонь: скляні, алюмінієві, цегляні, бетонні. Фахівцями компанії Peldigius були розроблені кріплення для різних поверхонь будівель.

Світлодіодні медіафасади володіють безмежними можливостями, проте їх основним призначенням є привернення уваги аудиторії. Великі габарити і унікальність контенту дозволяють конструкціям міняти види і виступати візитними картками багатьох міст. Для медіафасади характерно виконання іміджевих функцій і ефективне використання в архітектурній сфері.

Завдяки передовим дизайнерським проектам можна зі звичайного фасаду створити неповторний арт-об'єкт з яскравою і неповторною підсвічуванням. Також це хороший спосіб прорекламувати свій контент на фасаді будівлі. Ціна на медіафасади також визначається габаритами конструкції, проте, підсумкова вартість цілком виправдана сучасними технологіями.

Фінансове вкладення в фасадну конструкцію окупається по закінченню 1-2 років. Звернувшись за послугами в нашу компанію, результатом стане отримання візуалізації і унікального розробленого проекту відповідно до необхідними технічними характеристиками вашого об'єкта. Наші фахівці підберуть оптимальне рішення, яке перетворить будь-який фасад.

Рейковий медіафасад

В якості конструктивної одиниці медіафасаду виступають елементи у вигляді спеціальних світлодіодних планок, на поверхні яких розміщені DIP діоди різних конфігурацій і дистанцій між пікселями. Можливо горизонтальне і вертикальне розташування. Крок пікселя на планці становить 25-64 мм. Більш близьке розташування планок сприяє високій яскравості медіафасади і високій роздільній здатності, що говорить про кращій якості відеороликів. За розміром планка може становити 200-2000 мм, сприяючи створенню інсталяцій будь-яких форм. Відсутній кабінет дозволяє збирати медіафасади арочного і циліндричного типу.

Медіафасади - кабінетні планки

В якості одиниці даного рішення виступає спеціальний кабінет, який об'єднує в своїй основі світлодіодні види планок з SMD або DIP з діодами різних конфігурацій і піксельним кроком. Дана варіація медіафасаду є найбільш поширеною і найнадійнішою технологію при монтажі на великих площах. Управління та харчування системи розміщено всередині кабінету, комутується за допомогою одного кабелю. Медіафасад включає в свою основу спеціальну алюмінієву підконструкцію, з кабінетами, що монтуються. Дана технологія може бути використана для будь-яких видів фасадів.

Медіафасад Smart Pixel

В якості одиниці даного технологічного рішення виступає керований SMD або DIP світлодіод, що використовється в якості окремого світлового джерела запрограмованого на трансляцію картинок або декоративного підсвічування. Для з'єднання діодів один з одним використовуються дроти живлення і сигналу. Для того щоб встановити дані елементи, можна використовувати троси, кліпси, врізку в основу і інші способи для створення будь-яких дизайнерських форм і тривимірних арт-об'єктів. Відстань між шайбами ​​визначає характеристики якості і яскравість контенту.

Планки з наявністю розсіювача

В якості конструктивного елементу виступають планки світлодіодного типу, які поміщені в спеціальний розсіюючий пластиковий корпус. Характерно широке використання в архітектурній сфері та програмування як суцільного екрану для трансляції графічних зображень або динамічного медіапідсвічування. За рахунок розташованих далеко один від одного планок ціна медіафасади даного виду нижча. Встановлення здійснюється в профілі між склопакетами на великій дистанції від 1 метра.

Медіафасадний дисплей - сітка

Для даного типу характерні високі технічні характеристики по частоті оновлення та яскравості. Даному медіафасаду можна дати характеристику світлодіодного екрана, прозорість якого становить 30-50%. Обслуговується тильно і фронтально, що сприяє інсталяції екрану з мінімальною товщиною від 100 мм, використовуючи складні металеві конструкції. Для виготовлення кабінетів використовується алюміній. Розмір пікселя 15-10 мм. Призначенням даного типу в основному виступає рекламна сфера та сфера прокату.