m

Пристрій управління проходом | CAD-0520

Пристрій CAD-0520

Пристрій CAD-0520 управління проходом: вимірювання температури і розпізнавання осіб використовує високопродуктивну апаратну платформу Qualcomm, оснащену бинокулярной камерою промислового класу, технологією розпізнавання особи і інфрачервоним модулем теплової візуалізації для підтримки ідентифікації особи з маскою. Він підтримує 1: 1 and 1: Nface порівняння і пошук на поверхні обличчя маски, розпізнавання особи за допомогою аналізу зображення з певними математичними алгоритмами і виявлення температури тіла людини. Реагує у вигляді автоматичної тривоги при порушенні встановленого діапазону температури тіла. Він також підтримує розширення різних периферійних пристроїв, таких як зчитувачі магнітних карт, зчитувачі відбитків пальців і т.д., які можна застосувати до прохідних воріт і системі відвідування для досягнення безпечного і ефективного контролю доступу персоналу.

Цей пристрій контролю можна використовувати на вході офісних будівель, шкіл, готелів, туристичних місцях (вхід), транспортних вузлів та інших місць громадських місць де є вхід на террторіі або будівля.

Оснащення:

 • 8-дюймовим IPS повноекранним РК-дисплеєм.
 • Зовнішній вигляд промислового класу, водонепроникний (IP66) і пилонепроникний дизайн, який є стійким і надійним - металева конструкція.
 • Підтримує 30 000 фото облич в базі даних. Коефіцієнт розпізнавання порівняння 1: 1 становить понад 99,7%, коефіцієнт розпізнавання порівняння 1: N перевищує
 • 96,7%@0,1% помилок розпізнавання, а швидкість точності виявлення в реальному часі - 98,3%@1%. Швидкість розпізнавання обличчя менш як 1 секунди. 
 • Підтримує точне розпізнавання обличчя та порівняння під час носіння маски.
 • Використовуючи широку динамічну камеру бінокулярів промислового рівня, нічну інфрачервону та світлодіодну подвійну фотолампу.
 • Підтримка процесорів з високою продуктивністю: чотирьохядерний процесор Rockchip RK3288, шестиядерний процесор Rockchip RK3399 і восьмиденний процесор Qualcomm MSM8953.
 • Підтримує виявлення температури тіла та показник температури. Найкраща відстань виявлення температури - 0,5 метра. Найдовша відстань, на якій можна виміряти температуру тіла, - 1 метр. Похибка вимірювання плюс-мінус 0,5 ℃.
 • Для виявлення знадобиться менше секунди, а також підтримується автоматична сигналізація про порушення температури тіла.
 • Дані вимірювання температури відвідуваності експортуються в режимі реального часу.
 • Документація завершена і підтримує вторинну розробку.
 • Підтримка системного рівня, рівень автономної програми в режимі офлайн, APP + фоновий мережевий рівень, декілька стикувань по API.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
04.10.2021 Без реклами нікуди: Як вибрати світлодіодний рекламний екран

Гарна реклама - це не тільки ролики на телебаченні, в соцмережах і контекст. Для локального бізнесу дуже важливо продумати місце розміщення. І звичайно ж не забути про LED екрани

01.10.2021 Як підвищити впізнаваність? - Медіавивіски і рухомі рядки

Все рідше можна зустріти магазин або б'юті-салон, який не мріє виділитися серед конкурентів. Один з варіантів відмінності - це медіавивіски

30.09.2021 Інтер'єрні рішення: відеоекран як невід'ємний атрибут конференції, форуму, виставки

Вже канули в лету проектори та інші менш інформативні ресурси. Сьогодні важко уявити собі конференцію, розважальну кімнату або навіть зал для презентацій без відеоекрану