пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00
m

Пристрій управління проходом | CAD-0520

Пристрій керування проходом CAD-0520

Пристрій CAD-0520

Пристрій CAD-0520 управління проходом: вимірювання температури і розпізнавання осіб використовує високопродуктивну апаратну платформу Qualcomm, оснащену бинокулярной камерою промислового класу, технологією розпізнавання особи і інфрачервоним модулем теплової візуалізації для підтримки ідентифікації особи з маскою. Він підтримує 1: 1 and 1: Nface порівняння і пошук на поверхні обличчя маски, розпізнавання особи за допомогою аналізу зображення з певними математичними алгоритмами і виявлення температури тіла людини. Реагує у вигляді автоматичної тривоги при порушенні встановленого діапазону температури тіла. Він також підтримує розширення різних периферійних пристроїв, таких як зчитувачі магнітних карт, зчитувачі відбитків пальців і т.д., які можна застосувати до прохідних воріт і системі відвідування для досягнення безпечного і ефективного контролю доступу персоналу.

Цей пристрій контролю можна використовувати на вході офісних будівель, шкіл, готелів, туристичних місцях (вхід), транспортних вузлів та інших місць громадських місць де є вхід на террторіі або будівля.

Оснащення:

 • 8-дюймовим IPS повноекранним РК-дисплеєм.
 • Зовнішній вигляд промислового класу, водонепроникний (IP66) і пилонепроникний дизайн, який є стійким і надійним - металева конструкція.
 • Підтримує 30 000 фото облич в базі даних. Коефіцієнт розпізнавання порівняння 1: 1 становить понад 99,7%, коефіцієнт розпізнавання порівняння 1: N перевищує
 • 96,7%@0,1% помилок розпізнавання, а швидкість точності виявлення в реальному часі - 98,3%@1%. Швидкість розпізнавання обличчя менш як 1 секунди. 
 • Підтримує точне розпізнавання обличчя та порівняння під час носіння маски.
 • Використовуючи широку динамічну камеру бінокулярів промислового рівня, нічну інфрачервону та світлодіодну подвійну фотолампу.
 • Підтримка процесорів з високою продуктивністю: чотирьохядерний процесор Rockchip RK3288, шестиядерний процесор Rockchip RK3399 і восьмиденний процесор Qualcomm MSM8953.
 • Підтримує виявлення температури тіла та показник температури. Найкраща відстань виявлення температури - 0,5 метра. Найдовша відстань, на якій можна виміряти температуру тіла, - 1 метр. Похибка вимірювання плюс-мінус 0,5 ℃.
 • Для виявлення знадобиться менше секунди, а також підтримується автоматична сигналізація про порушення температури тіла.
 • Дані вимірювання температури відвідуваності експортуються в режимі реального часу.
 • Документація завершена і підтримує вторинну розробку.
 • Підтримка системного рівня, рівень автономної програми в режимі офлайн, APP + фоновий мережевий рівень, декілька стикувань по API.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
24.02.2022 Що таке медіафасад і як він працює

Медіафасад є екраном, який закріплений вертикально на якійсь поверхні. Як правило, це статична конструкція, що складається з декількох світлодіодних модулів, що займає частину або всю поверхню стіни

21.02.2022 Світлодіодний екран: чи страшні йому дощ та заморозки?

Яскравий світлодіодний екран на вулиці у дощ та сніг виглядає ефектно. Але багато користувачів сумніваються, чи зможе пристрій пережити зиму та повноцінно працювати після завершення екстремальних умов експлуатації.

17.02.2022 ТОП-4 оман про LED екрани

LED-екрани завоювали популярність у представників малого та середнього бізнесу, у представників великих компаній та корпорацій