m

Інтерактивний пристрій для дезінфекції рук

Інтерактивний пристрій для дезінфекції рук

Пристрій для дезінфекції призначений для дезінфекції рук, з одночасною трансляцією відео контенту або статичної картинки.

Це устройтво ниаболее зручно для використання в локаціях середнього рівня відвідування, таки як АЗС, супермаркети, магазини, рсторани, бари та інші подібні локації.

Девайс встановлюється на ніжці, яка розміщує контейнер для дезіфекціі на оптимально зручній висоті. Він оснащений 22 дюймовим, тач-скрін екраном, Андроїд-8, що дозволяє адаптувати необхідний контент. Його можна використовувати як маркетінговоий опитувальник, а оснащення пристрою дезинфектором дозволить збільшити відгук аудиторії на поставлені питання, без страху стосуватися не предмета.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
18.01.2022 LED та LCD: Порівняємо два типи екранів

LCD екран, він же рідкокристалічна панель – це тип екрану знайомий кожному. Такий екран використовується у телевізорах, домашніх кінотеатрах та комп'ютерних моніторах. Найчастіше власники бізнесів для економії купують телевізор (LCD) замість LED екрану. У чому різниця між цими двома екранами і чому так важливо визначити який тип екрану ви будете використовувати

19.11.2021 Світлодіоди: Відповіді на популярні запитання. IV

Ми, компанія PEL Digitus детально вивчили тему світлодіодної продукції та готові поділитися деякими корисними знаннями у цій галузі: термін експлуатації світлодіодів, згасання діода, шкода для людини та технології виготовлення.

19.11.2021 Світлодіоди: Відповіді на популярні запитання. III

Компанія PEL Digitus завдяки багаторічній роботі на ринку світлодіодної продукції встигла здобути довіру своїх клієнтів. Пропонуємо детальніше вивчити деякі аспекти продукції компанії: технічні характеристики світлодіодів, нагрівання, конвертор та яскравість світлодіодів