пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00
m

Інтерактивний пристрій для дезінфекції рук

Інтерактивний пристрій для дезінфекції рук

Пристрій для дезінфекції призначений для дезінфекції рук, з одночасною трансляцією відео контенту або статичної картинки.

Це устройтво ниаболее зручно для використання в локаціях середнього рівня відвідування, таки як АЗС, супермаркети, магазини, рсторани, бари та інші подібні локації.

Девайс встановлюється на ніжці, яка розміщує контейнер для дезіфекціі на оптимально зручній висоті. Він оснащений 22 дюймовим, тач-скрін екраном, Андроїд-8, що дозволяє адаптувати необхідний контент. Його можна використовувати як маркетінговоий опитувальник, а оснащення пристрою дезинфектором дозволить збільшити відгук аудиторії на поставлені питання, без страху стосуватися не предмета.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Новости
24.02.2022 Що таке медіафасад і як він працює

Медіафасад є екраном, який закріплений вертикально на якійсь поверхні. Як правило, це статична конструкція, що складається з декількох світлодіодних модулів, що займає частину або всю поверхню стіни

21.02.2022 Світлодіодний екран: чи страшні йому дощ та заморозки?

Яскравий світлодіодний екран на вулиці у дощ та сніг виглядає ефектно. Але багато користувачів сумніваються, чи зможе пристрій пережити зиму та повноцінно працювати після завершення екстремальних умов експлуатації.

17.02.2022 ТОП-4 оман про LED екрани

LED-екрани завоювали популярність у представників малого та середнього бізнесу, у представників великих компаній та корпорацій