пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Відеоборди від компанії Peldigitus

Найбільш популярним різновидом LED реклами вважаються відеоборди. Цей різновид носія відмінно підійде для зовнішньої реклами. LED-відеоборди моментально приковують погляди людей і дають можливість оперативно піднести прості посили до цільової аудиторії. У той же час ви зможете вибрати будь-які параметри відеоборда, що зробить його прекрасною альтернативою стандартній вивісці.

Придбати LED Відеоборд. Фірма Peldigitus

Відеоборд - інноваційна розробка в галузі світлодіодних моніторів. LED відеоборд являє собою світлодіодний дисплей, який знаходиться на центральних вулицях або недалеко від популярних автомагістралей. На цих LED моніторах, як відеоборд, найкращим чином демонструються рекламні відеоролики. Крім цього, можливе застосування рекламних ілюстрацій. Виходячи з вищезазначеного, відеоборд є наступним щаблем після традиційних вивісок.

Світлодіодні вироби досить яскраві, що дає можливість показувати рекламу у всіх фарбах не тільки в нічний час, а й днем. Крім цього, варто згадати комфортабельність внесення змін в демонстровані рекламні ролики. LED відеоборди від фірми Peldigitus володіють практичним механізмом управління і мають високоякісне локалізоване програмне забезпечення для швидкого управління конструкцією.

Переваги використання конструкцій для маркетингових завдань

Реклама виробів і послуг вашої фірми на високоякісних LED дисплеях володіє переліком безперечних плюсів:

  1. Безперервне функціонування. Реклама на даних конструкціях спрямована на широку аудиторію. Саме тому дані споруди монтуються в місцях найбільшого скупчення людей.
  2. Прекрасні результати. Хороша і яскрава реклама на відеобордах - запорука залучення величезної кількості майбутньої клієнтської бази для вашого бізнесу.
  3. Привабливість. Висока насиченість і великі габарити допоможуть зробити вашу рекламу помітною з далеких дистанцій.
  4. Практичність. Дані конструкції чудово підійдуть як для статичних картинок, так і для роликів.

Світлодіодні відеоборди - ті можливості, які відкривають ворота зовнішній рекламі до успішної конкуренції на ринку з іншими медіаканалах. І увійти в подальшому в певну інтерактивну інформаційно-рекламну схему, яка включає інтернет, стільниковий зв'язок, дисплеї в супермаркетах і т.п. На тлі завантаженості мегаполісами простими вивісками, дисплей вигідно вирізняються з-поміж них, і приковує погляди людей.

Так, відеоборд можна без сумнівів вважати одним з найбільш результативних рекламних носіїв в нашій державі, а нам з вами ще зробити оцінку його функціоналу.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором