пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Світлодіодний стрітлайн– нове слово в зовнішній рекламі

Світлодіодні стрітлайни або штендери з ЛЕД екраном - це високотехнологічний спосіб зовнішньої реклами, який привертає увагу перехожих цілодобово і добре помітний при будь-яких погодних умовах.

Світлодіоди відмінно пристосовані до наших кліматичних умов, не бояться впливів середовища і температурних змін.

До основних переваг такого виду реклами відносять:

  • яскравість і виразність - ЛЕД штендер добре помітний не тільки вдень, але і вночі, а також в похмуру погоду.
  • мобільність - пристрій легко переміщується в потрібне місце.
  • ємність - світлодіодний стрітлайн забезпечує великий обсяг інформації що транслюється.
  • доступна ціна при високій якості, надійності і довговічності.

Продукція для зовнішньої реклами розвивається з року в рік, радуючи споживачів ефективними інноваціями. ЛЕД штендери з'явилися на вітчизняному ринку порівняно недавно, але вже здобули неабияку популярність. Світлодіодний стрітлайн привертає увагу набагато більшої кількості перехожих, інформуючи широку аудиторію про пропоновані товари або послуги. Завдяки рекламним нововведень можна швидко залучити нових клієнтів, підвищити прибуток і в результаті розширити бізнес.

Які функції виконує світлодіодний стрітлайн

За допомогою світлодіодного медіаштендера потенційних клієнтів сповіщають про знижки, акції, вигідні пропозиції. Таке пристосування стане оптимальним варіантом зовнішньої реклами для кафе, закусочної, пивбару, автомобільного сервісу, різного роду магазинів, музеїв та інших закладів.

Традиційні стрітлайни виготовляються з деревини або металу, оснащуються крейдяною дошкою або друкованою рекламою. На відміну від них сучасний ЛЕД штендер дозволяє оперативно змінювати рекламну інформацію за допомогою простих дій на комп'ютері. Він дуже зручний у використанні і ефективний в роботі - яскраве світіння шетендера приваблює клієнтів цілодобово.

Де можна купити ЛЕД штендер?

Світлові рекламні пристосування завжди привертають увагу перехожих і добре проглядаються з далеких відстаней. Світлодіодний стрітлайн може показувати різні написи що змінюють один одного, а також яскраву анімацію.

Купуючи ЛЕД штендер в нашій компанії, ви також отримуєте:

  • всі необхідні комплектуючі, включаючи кріплення і дроти;
  • програмне забезпечення;
  • зрозумілу інструкцію для настройки і роботи штендера;
  • оперативную доставку.

У магазині Peldigitus ви можете замовити медіаштендер будь-якого розміру і форми за вигідною ціною з гарантією високої якості.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором