пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Світлодіодна вулична реклама - в чому запорука успіху

Сьогодні вже безліч людей знають про світлодіодні білборди. І це не викликає здивування, оскільки вони є досить затребуваними агрегатами. Забавляє те, що світлодіод був придуманий ще в тридцятих роках минулого століття. Він тривалий час використовувався лише в побутових завданнях: як прикраса на урочистості, в автомобільних фарах. Про нього заговорили тільки в сімдесятих роках, коли його почали використовувати для вуличної реклами. Після цього він завжди на виду, у багатьох країнах люди завдяки світлодіодним товарам розвивають власну справу. Величезною перевагою даної реклами є те, що вона привертає клієнтську базу навіть в нічний час. Так в чому ж криється таємниця її успіху?

Мінімальні витрати електроенергії

Одним з основних плюсів світлодіодних білбордів вважається те, що вони беруть маленький обсяг електроенергії. Крім цього, він працює при низькій напрузі в електромережі. Вони не здатні до нагріву і перегріву. Рекламний щит більш результативний і дешевий у порівнянні з вивісками з неону, які беруть в рази більше електроенергії.

Практичність

Рекламний світлодіодний білборд краще тим, що він може отримувати і показувати дані в будь-якому форматі - текст, відеоролик, анімації, аудіо, ілюстрації. Загалом, все що хочете. У LED екранів присутнє безліч того, що відсутнє у інших різновидів вуличної реклами. У них є велика кількість функцій, завдяки яким можна поставити дату демонстрації, її швидкість, зміна даних, додати насиченості малюнку, додати дату і температуру в цьому місті, і безліч інших. Робиться все це досить легко, вам навіть не потрібна допомога професіоналів.

Насиченість

Ледовські рекламні щити виглядають значно контрастніше іншої класичної реклами та навіть світлової. Вони підтримують свій колорит і барвистість тривалий період. Вони будуть яскраво вітити протягом десятка років.

Чудова результативність реклами

Коли ілюстрація відображається на LED екрані, вона точно буде помітною, барвистою і привабливою. Оскільки це не є таємницею, що фотографії, відеоролики, музичний супровід і анімаційні картинки не залишать байдужими людей, що проходять повз. Цей різновид вуличної реклами більш результативний, ніж статичні вивіски. Ну і до того ж, одноразовий монтаж вийде дешевше, ніж регулярна заміна класичних рекламних щитів.

Безпечність та надійність

LED табло включають світлодіоди і складаються із стійких деталей з пластику. Саме тому у них термін експлуатації більше, ніж у звичайного рекламного пристрою. Вони вважаються найбільш зносостійкими, так як вони можуть світити сто тисяч годин.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором