пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Сфера застосування ЛЕД екрану

За допомогою ЛІД технологій зараз активно виготовляються сучасні екрани, які мають масу унікальних характеристик і переваг. Для ефективної організації рекламної кампанії led екран може стати ідеальним варіантом. У рекламній галузі дана технологія використовується всієї активніше, тому що має безліч перевагою. Серед основних сильних сторін можна відзначити привабливий зовнішній вигляд, продуктивність і креативність.

Що собою являють ЛЕД екрани?

Це спеціальні установки, в яких основним елементом вважаються світлодіоди. Завдяки ним відбувається відображення графічної інформації. Діоди об'єднуються в спеціальні матриці, кластери, що дозволяє отримати екран заданої форми. Щоб отримати гарантію якості, лід екрани купити дуже важливо в перевіреному місці.

Екрани є модульними конструкціями, до складу яких входить кілька основних елементів:

  • Пікселі, які представляють собою найменші компоненти. Вони безпосередньо впливають на якість картинки. Контрастність трансляції підвищується, якщо використовувати мінімальний крок пікселя.
  • Модулі - це плати, в які вбудовані світлодіоди.
  • Кабінет являє собою кілька модулів, які зібрані в єдине ціле. З них створюється великий екран, розміри якого можуть відрізнятися в кожному окремому випадку.

Сфера застосування - великий плюс таких екранів

Зараз нескладно якісний led екран заказаті під найрізноманітніші потреби. Його можна використовувати для публікації різноманітної графічної інформації. Незалежно від того, які погодні умови спостерігаються на вулиці, гарантується якісна і чітка трансляція необхідної інформації.

Популярні різновиди та їх відмінності

Бажано детально розібратися в тому, що таке лід екран, щоб вивчити їх основні переваги та можливості. На сучасному ринку представлений великий асортимент, що дозволить під актуальні потреби знайти ефективне рішення.

Серед найпопулярніших варіантів можна відзначити вуличні моделі, які додатково оснащуються захисним корпусом, який щільно прилягає до діодів. Можна розраховувати на високу якість контенту і трансляцію на значну відстань.

Є також екрани, які встановлюються всередині приміщень. Вони мають порівняно невеликими габаритами на тлі вуличних моделей. Найчастіше їх можна побачити в сучасних торгових центрах, на різноманітних виставках, під час проведення розважальних заходах, в банківських установах і в багатьох інших ситуаціях.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором