пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Призначення і задачі медіафасадів

Якщо оформлення парку, стадіону або фасаду будівлі привертає увагу, швидше за все для цього використовували світлодіодний медіафасади. Ця конструкція дуже затребувана, тому ми розповімо все про те для чого він використовується і якими технічними характеристиками володіє. Перед тим, як купити світлодіодний медіафасади, важливо розуміти, для яких саме цілей він потрібний і в яких умовах він буде використовуватися, щоб вибрати правильні форму і розмір.

Що таке LED-відеофасад?

LED-відеофасад використовується для декоративних і рекламних цілей. Все медіафасади відрізняються один від одного варіантами кріплень, вартістю, вагою, різними конструкторськими рішеннями, показниками щільності різних пікселів, відсутністю коефіцієнта прозорості або його показника і навіть кутом огляду. Також медіафасади можуть бути на гнучкій і жорсткій основі.

LED-відеофасад непомітний тим людям, які знаходяться в будівлі. Його використовують для сучасних будівель для розміщення реклами або іншої інформації, яка може бути корисною. Всі перехожі будуть бачити цей екран і звертати на нього увагу, тому це зручний спосіб поширення тих чи інших даних. Завдяки такому сучасному підходу фасад будівлі не буде відрізнятися кардинально, але зможе виглядати цікавіше і яскравіше.

Всього існує три різних типи технічних виконань LED-медіафасадов:

 1. Сітчасті. Досить часто такі медіафасади використовують на скляних поверхнях, вони закріплюються за допомогою міцних замків і металевих тросів, незважаючи на невелику вагу.
 2. Рейкові. Це найперший тип, який почали використовувати для таких цілей. Подібні конструкції абсолютно пропускають світло. Їх дуже просто обслуговувати, і при цьому медіафасади передають зображення у високій якості.
 3. Модульні. Подібні конструкції абсолютно не пропускають світло, тому встановлюються на фасадах і зовнішніх стінах. Такі медіафасади складаються з LED-модулів, мають безліч варіантів розмірів і форм. Їх моделюють на основі каркасів з металу, тому встановлювати такі фасади можна практично на будь-яких поверхнях, незалежно від їх форми.

У числі основних цілей встановлення і застосування медіафасадов на основі світлодіодів виділяють:

 • спроби приховати візуальні недоліки фасаду будівлі;
 • трансляція рекламних роликів і кампаній;
 • трансляція інформаційного контенту;
 • привернення уваги до товару, продукту, організації або виробнику;
 • створення цікавих нічних пейзажів (так як медіафасади можуть виконувати функцію освітлення);
 • освітлення території, яка прилягає до будівлі.

Цільове призначення LED фасадів має на увазі технологічний прорив в сфері реклами та інформаційної індустрії. Такі пристрої допомагають підносити будь-який контент більш динамічно, яскраво і цікаво, що дає власникам різних типів бізнесу нові можливості для розвитку і поширення своїх товарів або послуг.

В архітектурі LED фасади можуть ставати цікавим доповненням фасадів, підкреслюючи їх дизайн і нестандартні рішення. Вони підкреслюють їх зовнішній вигляд, дизайн, а також роблять конструкції більш яскравими, помітними і сучасними. Подібні варіанти оформлення мають не тільки декоративну функцію - у медіафасадов є цільове призначення. Воно пов'язане з особливостями деяких конструкцій і різними цілями використання таких конструкцій. Основні переваги таких фасадів:

 1. Залучення цільової аудиторії. Змінювати інформаційне наповнення, яке транслюється на фасаді можна часто, це робиться просто. Так власники будівель, замовники реклами або співробітники маркетингових студій можуть використовувати фасади максимально ефективно. Залучення уваги відбувається не тільки завдяки високій роздільній здатності зображень і його яскравості. Важливо враховувати те, як саме побудована реклама або показується контент. Також потрібно враховувати правильну черговість подачі інформації, підготовку якісного управління, запуск реклами в певний час і відсутність можливих збоїв в роботі.
 2. Багатофункціональність. На відеофасадах найчастіше транслюється саме рекламна інформація і різного роду кампанії. Але вона не є єдиним контентом, який може передаватися за допомогою світлодіодів. Там можна побачити прямі трансляції спортивних заходів, концертів, міських свят, цікаві фотографії та картинки. Медіафасади може передавати будь-які дані.
 3. Безпека. Фасадні конструкції, зроблені на основі світлодіодів, гарантують безоопасность. Самі світлодіоди не нагріваються під час роботи, і не віддають то саме тепло після повноцінного нагріву на сам фасад будівлі і інші конструкції. У разі стрибків напруги, перебоїв з електрикою і в інших випадках, світлодіоди не запалюються, а просто виходять з ладу. У конструкції не застосовуються отруйні і токсичні компоненти, так як найчастіше у виробництві фасадів використовуються більш щадні екологію методи.

Використання медіафасадов

LED медіафасади можна використовувати в самих різних сферах завдяки своїй популярності:

 • навчальної;
 • спортивної;
 • розважальної;
 • рекламної;
 • інформаційної.

Також потрібно пам'ятати, що такі конструкції стануть цікавим способом прикраси будь-якої будівлі навіть в маленьких населених пунктах. Естетичність встановлення такого устаткування не викликає питань і сумнівів: вона підійде під будь-який архітектурний стиль.

Важливо використовувати саме LED медіафасади, якщо вам потрібно транслювати на велику аудиторію:

 • контент, який несе важливу інформацію;
 • відеоролики;
 • інтерактивну рекламу;
 • зовнішню рекламу;
 • фрагменти або повтори телевізійних передач;
 • естетичний контент.

Часто такі конструкції використовуються не тільки на фасадах різних будівель. Їх можна помітити з внутрішніх сторін приміщень, які мають у своєму розпорядженні великою площею, наприклад на:

 • вокзалах;
 • студіях;
 • торгових центрах;
 • розважальних центрах і комплексах;
 • льодових палацах;
 • спортивних центрах;
 • аеропортах.

Медіафасади, які виготовляються з більш гнучких матеріалів, можна згинати під потрібним кутом, при цьому якість матеріалу буде зберігатися. Саме з цієї причини вони вважаються основним із способів донесення певної інформації до широкої аудиторії, якій може бути цікавий різний рекламний контент.

Найбільші екрани, які працюють саме завдяки светодиодам, здатні повторювати форму фасадів будівель і робити їх вид набагато цікавіше незалежно від погодних умов і часу доби. Так рекламний, розважальний та інформаційний контент може транслюватися на екрані постійно, при цьому не вимагаючи чималих витрат електроенергії. Це найкраще дизайнерське рішення, яке може вирішити безліч завдань, в тому числі і для якісного висвітлення всіх прилеглих територій.

Екрани можуть працювати від відеомагнітофона, ТВ, DVD-плеєра і відеокамери. Це досить рентабельні пристрої, тому їх довговічність і багатофункціональність дозволяє не звертати увагу на вартість. Це особливо важливо для тих людей, які працюють в сфері реклами або хочуть залучити більше клієнтів до свого бізнесу.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором