пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Перспективи світлодіодних екранів

На території США, в європейських містах, а також багатьох інших країнах LED екрани - це цілком буденні речі. У нашій країні світлодіодні екрани ще не норма життя. Однак, незважаючи на це, останнім часом попит на led дисплеї постійно зростає. Далі про перспективи й переваги LED обладнання в майбутньому.

Дані американського дослідження

У США було проведено аналіз, в якому взяло участь понад 10 тисяч осіб, що живуть в мегаполісах. Всі учасники це люди, які досягли віку 18 років.

Відповідно до даних дослідження, відома така інформація:

  • 34% людей, які брали участь в опитуванні, запам'ятали переглянуту в останні місяці на медіа екранах рекламу;
  • 40% вдалося згадати інформаційні дані, які були надані для трансляції силовими органами, ФБР і поліцією. Йдеться про зниклих людей, розшукуваних злочинців і катастрофах;
  • туристи в кількості 52% запам'ятали інформацію, яку вони бачили на медіа екранах в аеропортах, на заправних станціях і вздовж трас;
  • 75% людей сказали, що завжди звертають увагу на пристрої світлодіодного типу, встановлені в їхніх містах.

Відповідно до отриманих статистичних даних, можна сказати, що для світлодіодних екранів характерно залучення уваги людей.

Переважні особливості LED екранів

Для LED екранів характерні переваги у вигляді:

  • високого рівня надійності обладнання;
  • простий установки і подальшої експлуатації конструкції;
  • стійкості медіаекрану до несприятливих факторів у вигляді погодних умов;
  • можливості швидкого завантаження і зміни контенту для трансляції.

Завдячуючи перерахованим перевагам екранів можна сказати, що LED обладнання має високу перспективу в майбутньому. Нашим майбутнім є конструкції у вигляді цифрових рекламних носіїв. На території України сучасне ЛЕД обладнання ще не таке популярне як на території інших країн. Однак, незважаючи на це, воно має всі шанси для того, щоб підвищити зростання привабливості обладнання.

Спеціалізацією компанії Peldigitus є виробництво світлодіодних екранів, для яких характерна висока якість виконання, не гірше ніж варіанти від зарубіжних виробників. Для того щоб купити ефективний і продуктивний світлодіодний екран, слід зв'язатися з фахівцями нашої компанії в телефонному режимі або оформити самостійно замовлення на нашому сайті.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором