пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Відмінні властивості ЛЕД екранів для сцени

Світлодіодна установка для сцени відноситься до категорії внутрішніх LED дисплеїв, для яких характерний невеликий піксельний крок. Місцями використання таких модулів є концертні майданчики, клубні зони, нічні заклади, ресторанні і барні комплекси. Дисплей з світлодіодів на задню частину сцени може бути використаний для наступних цілей:

  • для показу подій у великому форматі;
  • трансляція відеороликів;
  • ефекти світломузики;
  • показ картин в динаміці;
  • показ інформаційних даних про спонсорів.

Для свеїітлодіодних моніторів характерно широке використання на сценах за рахунок великих характеристик систем, чого не можна сказати про статичні задники або звичні варіанти декорацій.

Установка LED-систем сприяє показу картинок в статиці і відеоряду в динаміці.

Різновиди

На сьогоднішній день виділяють два види внутрішніх установок:

  • DIP система;
  • SMD система.

Відмінною особливістю першого і другого варіанту є метод формування пікселя.

Технологічне рішення DIP

Для цього і більш раннього технологічного варіанту характерно використання переважно на вуличних дисплеях.

Формування пікселя здійснюється на основі декількох діодів. Діод має властивість незмінного колірним варіантом і силою світіння, яка змінюється. Для одного пікселя необхідно мінімум три діода в червоному, зеленому і синьому кольорах. Коли змінюється насиченість світіння діода, змінюється тон пікселя.

Слабкішою стороною цього технологічного рішення є відсутня можливість створювати екрани з високою роздільною здатністю за рахунок того, що пікселі, в основу яких входять кілька діодів, чисто по фізичним причин не можуть розташовуватися близько по відношенню один до одного. З цієї причини даний вид екранів практично не призначений для приміщень

Технологічне рішення SMD

Для даної технології характерно використання діодів іншого виду. Здатністю SMD діода є відображення різної інтенсивності світіння в трьох кольорах RGB тріад. Це сприяє можливості формувати один піксель за допомогою одного світлодіода. В результаті пікселі знаходяться близько один до одного, сприяючи високій роздільній здатності екрану. Відстань, на якому знаходяться пікселі один від одного, називають крок пікселя, вимірюваний в мм.

Більш висока роздільна здатність дисплея досягається при меншому піксельному кроці.

SMD установкам на сьогодні можна дати характеристику найпоширеніших видів світлодіодних конструкцій, які використовуються для сцен. Популярність LED екранів пояснюється виведенням високоякісних зображень на монітор і тривалим терміном служби, якщо порівнювати їх з DIP технологіями.

Особливості

Яскравість

Основною особливістю дисплея для сцени є його яскравість. Важливо виконання правильних налаштувань для створення оптимальної насиченості світіння діодів. При перегляді на екран має бути комфортно дивитися, а цього можна досягти тільки тоді, коли дисплей не сліпить очі і не видає чорно-білі зображення.

Отличный угол обзора

Для стандартного угла обзора характерен показатель 120 градусов. Если светодиодная установка используется в качестве задника сцены, тогда не стоит переживать. Но если его расположением выступает какое-то другое место, тогда следует отдавать предпочтение моделям с самым большим углом обзора, а расположение экрана выполнять таким способом, чтобы картинку было видно с любого места в зрительном зале.

Высокое разрешение

Сегодня для комфортного просмотра современному зрителю необходим экран с высоким разрешением. Разрешение дисплея определяет качество изображений в виде статичных картинок, спецэффектов или полноценных видеоматериалов.

Формат

Фахівці рекомендують віддавати перевагу світлодіодним екранам з форматом, відповідним формату комп'ютерних графічних та відеоматеріалів.

Якщо нехтувати даною порадою, результатом може стати занадто розтягнута вгору або в ширину картинка, зображення може мати чорні смуги збоку, зверху або в нижній частині. Стандартними форматами комп'ютерного графічного і відео контенту є показник 4:3 і 16:9.

Популярні варіанти

Установка 6×4м P10 6×4

Світлодіодна установка з піксельним кроком 10 мм може застосовуватися в якості задника сцени, а також як бічна панель або в будь-яких інших конфігураціях. Характеристики яскравості вiдповiдає 1200 ніт, завдяки чому екран підходить для практично всіх приміщень. Існує можливість відеозйомки з відсутнім мерехтливим ефектом, частота оновлення зображення на дисплеї становить 1200 Гц. Багата і глибока передача кольору визначається глибиною кольору 12 біт. Для того щоб комфортно переглядати зображення на цьому екрані, необхідно перебувати на мінімальній дистанції 10 м.

Установка 6×4 м P5

Для даного екрану характерний крок пікселя 5 мм і мінімальну відстань для того, щоб комфортно переглядати зображення - 5М. Це відповідне рішення для майданчиків як малого і середнього типу, використовується як задник сцени і для будь-яких інших конфігурацій.

Можливість зйомки без мерехтіння здійснюється завдяки стандартній для Indoor дисплеїв частоті оновлень - 1200 Гц. За характеристиками яскравості екран відповідає 1800 нітам. Варто зауважити, що яскравість можна відрегулювати відповідно особливостями кожного приміщення.

Екранна установка вулична 4 × 3 м P16

Це варіант для фан-зон на рок заходах. Іншими словами, дана конструкція не відноситься до внутрішніх моделей тобто для використання у внутрішній частині приміщень.

Володіє великим піксельним кроком 16мм, а мінімальним відстанню для комфортного перегляду є дистанція 15 м. Характеристики яскравості в 7000 ніт сприяє тому, що екран ідеально підходить для великих концертних майданчиків на відкритому повітрі. Також дана установка може використовуватися і всередині приміщень, якщо виставлена знижена ​​темність діодів.

Установку гнучких LED конструкцій виконують працівники спеціалізованих компаній.

Критерії вибору

Важливою характеристикою для світлодіодної конструкції виступає крок пікселя, який є визначальним фактором роздільна здатність панелі, що сприяє формуванню якісних зображень. Вибираючи варіант для сцени на великому стадіоні або в концертному комплексі, рекомендованим варіантом стане модель з кроком пікселя з 10 мм і менше.

Для середніх майданчиків характерні високі вимоги, наприклад, від 8 або навіть 6 мм. Для невеликих клубів, ресторанів і барних комплексів найкращим рішенням стануть установки з піксельним кроком 3 мм і менше.

На сьогоднішній день найменший показник пиксельного кроку для світлодіодної установки відповідає значенню 0.5 мм.

Для світлодіодних екранів, які використовуються в якості задника сцени, характерний ряд своїх особливостей. Для коректного відображення завантажених з комп'ютера графічних і відео матеріалів дисплей повинен володіти форматом 4:3 або 16:9.

При використанні конструкцій у внутрішній частині приміщень мається на увазі перелік певних обмежень щодо максимальної яскравості дисплея. В основній масі яскравість повинна відповідати межам 800-1500 ніт. Відповідно і габарити приміщення відображаються на вимогах, щодо мінімальної відстані для комфортного перегляду.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором