пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Особливості повноцінних LED екранів

Компанія Peldigitus виробляє повнокольорові екрани зі світлодіодами для зовнішньої і внутрішньої реклами. Ми надаємо послуги під ключ, починаючи з розробки ЛЕД екрану і закінчуючи установкою з подальшим обслуговуванням.

Нашими перевагами є: згуртована команда кваліфікованих монтажників, а також значний досвід у створенні світлодіодних екранів будь-якого рівня складності. Співпраця з нашою компанією забезпечить вам високоякісну продукцію за цілком демократичною ціною.

ЛЕД екран для установки на вулиці відрізняється підвищеною яскравістю, стійкістю до вологи, сонця і пилу, надійністю комплектуючих. Такі моделі розміщують на фасадах будинків і торгових центів або окремо на опорах.

Електронны табло, призначені для внутрішнього використання, встановлюють всередині комерційних приміщень. Вони ефективно залучають потенційних покупців, повідомляють клієнтів про акційні пропозиції, рекламують нові продукти.

LED екрани в якості рекламної продукції втілюють відомий принцип, що одного разу побачити своїми очима - це краще, ніж тисячу разів почути. Сьогодні найрезультативнішою рекламою вважається короткий відеоряд тривалістю до п'ятнадцяти секунд. При цьому важлива не тільки правильна подача інформації, але і якість зображення, а також характеристики самого екрану.

ЛЕД екран в порывнянны з ыншими рекламними продуктами

У дев'яностих роках реклама пропонувалася споживачам в статичному варіанті. Вона була впізнаваною, але швидко набридала і потребувала регулярного оновлення. На зміну статичним вивісками прийшли світлодіодні об'ємні букви - оригінальний, помітний, але все ще далекий від досконалості варіант. Світлодіодні вивіски недовговічні і швидко втрачають первісну привабливість, але вартість їх значна - часом витрати на таку вивіску досягають ціни хорошого ЛЕД екрану.

Потім з'явилися відеоекрани, більшість з яких зшивали з декількох окремих екранів. Це був свого роду прорив, але не позбавлений серйозних мінусів: розділова смуга між швами екранів псувала вид, а самі пристрої були недовговічними і могли використовуватися тільки усередині приміщень. У разі поломки такий екран втрачав функціональність і не підлягав відновленню.

Найефективнішим, надійним і функціональним на даний момент варіантом є світлодіодний екран, що складається з модулів. Він транслює зображення у високій якості, має доступну вартість, довго служить і легко ремонтується. Пошкоджений модуль можна швидко замінити іншим і цю процедуру може подужати кожний.

Звідси випливає, що ЛЕД екрани далеко обігнали інші види реклами в питаннях високої якості, доступної ціни, надійності, ефективності та сервісу.

Світлодіодний екран проти рідкокристалічного

Екрани на основі рідких кристалів зшиваються з шести-дев'яти окремих екранів, що обумовлює неестетичні розділові смужки на моніторі. Світлодіодні варіанти цілісні і можуть мати різні розмірні характеристики.

У разі неполадок в роботі рідкокристалічних екранів виникає так званий «битий піксель», через якого доводиться міняти весь екран. Що стосується ЛЕД екранів, їх модулі можна легко замінити - це швидка і недорога операція, цілком доступна і для самостійного виконання.

Світлодіодні екрани мають кращу контрастність і високі характеристики передачі кольору, а також споживають на сорок відсотків менше електричної енергії, ніж рідкокристалічні варіанти. ЛЕД екрани набагато тонше, що значно полегшує їх закріплення. Доступна якість зображення включає Full HD, 4K.

Таким чином, світлодіодні рекламні екрани не тільки виграють в якісних характеристиках, але і відрізняються бюджетною ціною, простотою використання і ремонту.

Світлодіодні екрани для внутрішньої установки

Повнокольорові ледовські екрани можна прирівняти до ефективного дизайнерському прийому. До них відразу притягуються погляди людей, а рухома картинка оживляє приміщення або захід що проводиться. Правильно розташований світлодіодний дисплей охоплює величезну аудиторію, особливо, якщо має цікавий креативний дизайн.

Як правило, в приміщеннях встановлюють ЛЕД екрани з кроком від двох до чотирьох міліметрів. Варіанти з кроком від 2 до 2,5 мм гарні для магазинів і забезпечують зручний перегляд з відстані півтора метра. Світлодіодні дисплеї з кроком 3-4 мм часто використовуються в вітринах і торгово-розважальних центрах. Вони підходять для просторих приміщень, де переглядати зображення можна з відстані двох-трьох метрів. Такий монітор в вітрині магазину ефективно стимулює перехожих увійти всередину і ознайомитися з рекламованими товарами.

У торгових центрах, клубах і ресторанах можливі цікаві варіації ЛЕД екранів - такі, як відеостойка або відеостолб.

LED екрани для зовнішнього розміщення

Вуличні ЛЕД екрани значно відрізняються від тих, що використовують усередині приміщень.

Перш за все, це стосується кроку між пікселями, який становить від чотирьох до десяти міліметрів. Переглядати зображення на таких екранах потрібно з відстані від трьох метрів і більше. Моделі, призначені для зовнішнього розміщення, можуть працювати вночі і вдень при будь-якій погоді, а також володіють підвищеним рівнем захисту.

Основна перевага вуличних ЛЕД екранів - здатність охоплення найбільш широкої аудиторії. Чітка картина проглядається на відстані до трьохсот-чотирьохсот метрів в будь-який час доби. Рекламні екрани можуть бути розташовані на фасадах будинків або інших споруд, а також встановлені окремо. Кваліфіковані монтажники нашої компанії виконають для вас будь-який варіант з незмінно високим рівнем якості.

Как управляти ЛЕД екраном?

Спеціальна керуюча програма транслює інформацію, яку контролер перетворює в зображення. Управляти світлодіодним екраном можна з комп'ютера або навіть смартфона за допомогою зв'язку вай-фай. Ще один варіант - транслювати відеоряд, записаний на карту пам'яті або інший носій інформації.

Що впливає на ціну?

Ціна LED екранів визначається наступними факторами:

  • типом екрану – для вулиц чи для приміщень;
  • величинюй кроку;
  • керуючим забеспеченням.

Світлодіодні екрани з маленьким кроком - від двох до чотирьох міліметрів мають найвищу ціну, але забезпечують високу роздільну здатність зображення. Монітори з кроком від чотирьох до шести міліметрів коштують дешевше і в більшості випадків використовуються для залучення уваги широкої аудиторії. ЛЕД екрани з кроком від восьми до десяти міліметрів стоять ще дешевше і вважаються оптимальним варіантом для рухається вивіски.

Де можна замовити?

Наша компанія Peldigitus займається розробкою, виготовленням, встановленням та обслуговуванням ЛЕД екранів для зовнішнього і внутрішнього розміщення. Ми пропонуємо широкий асортимент готовх виробів і виробляємо світлодіодні монітори на замовлення.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якісний продукт за вигідною ціною: будучи виробником, ми можемо встановлювати лояльні ціни і надавати всі необхідні гарантії. Ми беремо на себе сервісне обслуговування світлодіодних екранів і оперативно усуваємо будь-які неполадки. Скористайтеся послугами професіоналів, щоб забезпечити собі ефективну рекламу і хороший прибуток!

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором