пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Зовнішній LED экран

Зовнішній  LED экран

Зовнішній світлодіодний екран або LED-екран, це один з самих розповсюджених та популярних рішень в області зовнішньої реклами у всьому світі. Можливість передавати відеоконтент, а не статичну картинку, навіть яскраво та барвисто підсвічену, поступово витісняє з ринку звичайну зовнішню рекламу.  В свою чергу зовнішні світлодіодні екрани можна раозділити на підгрупи по типу збірки та монтажу.

До першого типу збірки LED-екрану відноситься монолітна збірка, коли весь екран збирається на одному корпусі, та зазвичай мають не великий розмір. Це найпопулярніший тип екрану, так як він має зазвичай не більше 6 м2, його можна розмістити зовні наприклад над входом до магазину, салон або офіс. Такий екран значно простіше транспортувати, і виконувати монтаж. Якщо ж необхідний горизонтальний екран більшого розміру, теж можливо застосувати монолітну збірку, за умови, що висота екрана LED-екрану не більше 2-х метрів. При цьому каркас ділиться на секції, а під час монтажу вони скріплюються між собою в чіткій послідовності і в підсумку вийде великий LED-екран, без стиків.

Другий тип складання і монтажу - це кабінетна збірка. Такий метод вважається найкращим і найзахищеним.

Зовнішній LED-екран кабінетної збірки, це свого роду автономні системи, які максимально захищені від впливів зовнішніх факторів, і кожен кабінет в такому LED-екрані має власну систему інформаційного розподілу, охолоджувальні системи та інше.

Кабінетна збірка є найкращим рішенням для зовнішніх ЛІД-екранів площею понад 10 м2. Особливість кабінетного методу складання та установки є те, що екран, більш масивний і тому вимагає попередньої підготовки поверхні під монтаж, виготовлення несучої металоконструкції, а так же кріплень. З огляду на таку особливість, перед розрахунком такого екрану, необхідний виїзд фахівця для оцінки можливості установки і подальшого правильного розрахунку всіх елементів. Виходячи з такого трудомісткого процесу, даний метод далеко не бюджетний, але і якість так само на висоті.

Важливою відмінною рисою зовнішнього світлодіодного екрана від внутрішнього, є зовнішня захист лицьової частини екрану від зовнішніх факторів. Для цих цілей використовують деякі захисні матеріали, такі як текстоліти і спеціальний лак.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором