пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Led табло для стел автозаправних станцій

Від ефектної стели на автозаправній станції залежить кількість ваших потенційних клієнтів, а значить і розміри прибутку. Світлодіодна стела на АЗС є важливим засобом реклами та інформування споживачів. Вона яскраво виділяє ціни і іншу корисну інформацію, значно підвищуючи обсяги продажів.

Сьогодні все більше заправних станцій змінюють звичайні стели на світлодіодні або здійснюють заміну перекидних цінників на світлодіоди. Який би спосіб ви не вибрали, наша компанія швидко і ефективно вирішить цю задачу.

Ми серійно виробляємо комплекти електрообладнання для стел автозаправних станцій. Наша продукція відрізняється високою яскравістю, відмінним оглядом, надійністю, простий установкою. Світлодіодні цінники можуть бути виготовлені в різних кольорах на ваш вибір, щоб відповідати загальному стилю АЗС і забезпечити всі люди знають оформлення екстер'єру.

Світлодіодна стела для АЗС може бути оснащена різною кількістю табло (до восьми штук) з кожного боку, що стане в нагоді на майбутнє для розширення асортименту. Вироби володіють стійкістю до змін погоди, температурних перепадів, холодів, спеці, атмосферних опадів.

На кожному табло є чотири десяткові цифри з семи або п'ятнадцяти сегментів. За вашим бажанням ми можемо оформити цифри друкованим текстом або курсивом (з нахилом у правий бік на десять-п'ятнадцять градусів). Будь-яку цифру на табло можна вимкнути, а при необхідності таким чином можна вимкнути і все табло.

Сегменти виготовлені з світлодіодів підвищеної яскравості, розташованих в два або три ряди. Вони можуть бути червоними, помаранчевими, жовтими, білими, синіми або зеленими з оглядом від ста десяти до ста двадцяти градусів. Якісні світлодіоди забезпечують відмінне сприйняття тексту навіть під прямими сонячними променями.

За вашим бажанням може бути втілений і інший дизайн цифр на електронному табло. Світлодіодне обладнання оснащене спеціальними функціями зниження яскравості в нічний час, щоб зменшити ореол і сліпучий ефект світлодіодів.

Модулі табло можуть мати різну форму і розмір в залежності від стилю оформлення стели і переваг замовника.

В електронному обладнанні можуть підключатися бічні панелі, відповідні кожному виду палива. Вони можуть бути оснащені світлодіодами різного кольору - за вибором клієнта. На бічних панелях можна розміщувати корисну інформацію, наприклад, індикацію палива для зимового і літнього періоду. Щоб швидше змінювати сорти палива на бічних панелях можна замовити варіант з двома змінними цифрами.

Як і основне табло, бічні панелі оснащені функцією приглушення яскравості в нічний час. Вони можуть бути виготовлені у вигляді відокремленої конструкції або у вигляді єдиного блоку з табло.

Комплект електронних приладів для стел заправної станції відрізняється наступними характеристиками:

  1. Однакові модулі на табло, які підключаються за допомогою кабелю і спеціального роз'єму. Кожен модуль управляється за особливим кабелю. На корпусах модулів немає отворів, вони захищені від пилу і бризок. Рівень захисту від зовнішніх впливів IP-64.
  2. У нижній або верхній частині стели розміщений центральний модуль з джерелами живлення і центром управління. На модулі є роз'єми для пристроїв за допомогою кабелю модулів табло.
  3. До модулю підключаються інфрачервоний приймач пульта управління, фототранзистор датчика зовнішньої засвітки і кабель підключення силової однофазної мережі змінного струму 220 В.

Комплект світлодіодного обладнання для стели заправної станції оснащений двома паралельними каналами управління:

  • інфрачервоний пульт дистанційного керування;
  • комп'ютер оператора заправної станції.

Щоб керувати світлодіодним стелою для АЗС з комп'ютера потрібно підключити табло за допомогою кабелю (по інтерфейсу RS-485 через USB-порт або до LAN-роз'єму комп'ютера при Ethernet З'єднання). Якщо є локальна комп'ютерна мережа, можна підключити табло в будь-якій доступній точці мережі. Для управління стелою на комп'ютері запускається спеціальна програма, яку поставляють в комплекті.

Щоб привернути увагу потенційних клієнтів, можна використовувати динамічні світлові ефекти. Світлодіодні цінники можуть виготовлятися в різних розмірах, з різною кількістю функцій і числом світлодіодних елементів - від цього залежить їх вартість.

Наша компанія Peldigitus виробляє світлодіодне обладнання для стел заправних станцій, а також надає послуги по заміні Led-табло на вже наявних стелах. Додаткову інформацію з приводу вартості обладнання, здійснення замовлення, установки і експлуатації світлодіодних стел ви можете знайти на нашому сайті або отримати від кваліфікованих менеджерів по телефону.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором