пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

ЛЕД екрани для установки в приміщеннях

Світлодіодний екран, призначений для внутрішньої установки, значно відрізняється від ЛЕД екрану зовнішнього застосування. До моделей, які встановлюються всередині приміщень, приймаються менші вимоги щодо захисту від пилу і вологи, адже вони не будуть мокнути під дощем і не опиняться під палючим сонцем.

Звідси випливають менш суворі вимоги до яскравості і стійкості до температурних перепадів. Якщо яскравість зовнішніх ЛЕД екранів повинна знаходитися в діапазоні 6-6,5 тис. Кд / м², то для внутрішніх моделей актуальний діапазон 1,5-3 тис. Кд / м². За рахунок різних характеристик внутрішні екрани більш компактні і мають меншу вагу, ніж зовнішні.

LED екрани для внутрішньої установки називають ЛЕД-дисплеями. Для них характерний менший крок між пікселями, ніж у вуличних аналогів, а відповідно і більш якісна картинка. Також LED дисплей розробляється з урахуванням відстані до інформіруемих людей, яке в приміщенні магазину, наприклад, набагато менше, ніж на стадіоні.

Якщо використовувати в приміщенні зовнішній ЛЕД екран, у якого крок між пікселями дорівнює десяти міліметрів, то для людей, що знаходяться на відстані декількох метрів, картинка буде нечіткою, а текст - погано читаютися.

Однак в концертних залах можна розміщувати зовнішні ЛЕД екрани - на великих відстанях видимість не постраждає. Що стосується звичайних приміщень, в них використовуються LED дисплеї з кроком від п'яти до двох міліметрів. Існують моделі з ще більш низьким кроком, але їх вартість дуже висока.

Вибір ЛЕД дісплея

Оптимальним варіантом ЛЕД дисплея стане модель з технологією SMD, що дозволяє транслювати відеоряд у високій якості Full HD і 4К.

Вартість LED дисплея залежить від величини кроку, розмірів, а також опцій програмного забезпечення. Управлінню та налаштування придбаного у нас екрану ми навчаємо ваш персонал цілком безкоштовно.

Якщо ви зайшли на сайт нашої компанії Peldigitus, значить ЛЕД дисплей вам дійсно потрібен, і ви анітрохи не помилилися з вибором магазину. Тут ви знайдете продукцію високої якості за доступною ціною з необхідними гарантіями і сервісним обслуговуванням. Будь-які неполадки в процесі роботи світлодіодних дисплеїв ми усуваємо якісно і оперативно.

Зв'яжіться з нами по телефону або напишіть нам, щоб замовити ЛЕД дисплей або отримати кваліфіковану консультацію.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором