пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Як працює відеоборд

Відеоборд є інноваційним виробом новітніх технологій зовнішньої реклами, сприяє підвищенню ефективності рекламного контенту і розширенню охоплення аудиторії за рахунок наявності динамічних характеристик, постійного прокручування рекламних роликів в яскравому зображенні.

Трансляція реклами за допомогою відеобордів є потужним комунікаційним інструментом для заманювання потенційної аудиторії і досягнення результативності.

Відеоборд є справжнім лідером серед всіх інших різновидів пристроїв зовнішньої реклами. На сьогоднішній день оренда величезних екранів користується високою популярністю завдяки своїй ефективності, а також із-за відносно високого сегмента процесу його виготовлення і використання.

Особливості використання відеобордів

Як працює відеоборд? В основу даних світлодіодних конструкцій входять світлодіодні модулі. Відеобрд володіє класичним принципом роботи, який характерний для кінескопів кольорових телевізорів. Завдяки наявності пікселів (червоний, зелений, синій) проводиться формування яскравого і барвистого зображення. Для світлодіодних екранів такими пікселями виступають світлодіоди з наявністю відповідних колірних світінь. Ще в 90-х роках минулого століття відбулося ключова подія, завдяки якому в подальшому реалізувалися такі пристрої.

Для LED екранів характерні різні розмірні показники, які в основному виробляються під замовлення. Традиційними розмірами самих габаритних моніторів є позначення (8/4, 12/4, 15/5 метрів). Для нормального сприйняття зображення необхідно перебувати на відстані не менше 30-50 м. Для світлодіодних пікселів властива установка на дистанції близько 2 см один від одного. З огляду на ці особливості, відеоборди і встановлюються на локації. Даний інноваційний продукт може бути з двостороннім виконанням, таким же, як і у звичайних білбордів.

Замовляючи екран меншого розміру, також необхідно враховувати умови його розміщення. Має бути передбачена мінімальна відстань, на якій буде нормально сприйматися картинка. Наприклад, дистанція від монітора 2/3 метра повинна становити позначку приблизно на 8 м, а дистанція між пікселями близько 1 см.

Варто ще раз зауважити, що робота LED екрану не має ніяких відмінностей від роботи простого відеомонітора. Періодично створення рекламних роликів призначається для відеобордів з урахуванням індивідуальних особливостей для гарного зорового сприйняття.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором