пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Як грамотно підібрати світлодіодний екран

Підбір світлодіодного екрана людиною, яка раніше не стикалися з придбанням складного обладнання, буде досить важким. Тому частина клієнтів віддають перевагу допомозі професіоналів замість того, щоб самому вивчити характеристики даного оснащення. Однак можна спробувати підібрати LED екран самостійно. Це не так важко, як може здаватися.

На чому зробити акцент при обранні світлодіодного оснащення

Спершу потрібно зрозуміти мету наявності ледовського монітору. Його застосовують для виконання різних завдань:

  • трансляція рекламы;
  • демонстрація даних;
  • застосування в ролі медійного облицювання;
  • показ відео проведення масових зібрань.

Від того, як буде застосовуватися світлодіодне оснащення, підбираються технічні характеристики конструкції: габарити, дозвіл, ступінь контрасту.

Вибір цільової аудиторії

Потрібно поміркувати, хто буде переглядати інформацію, що буде показано на моніторі  - клієнти клубних закладів, відвідувачі супермаркету, люди, що проходять повз. Від виду цільової аудиторії залежать технічні властивості лдовських конструкції при підборі.

Область монтажу ЛЕД пристрою

LED екрани кріпляться де завгодно - на відкритому повітрі, в самій будівлі. У різних локаціях буде відрізнятися і видимість монітора. Крім цього, необхідно тут же прийняти рішення, екран фіксується для короткочасного або довгострокового застосування. Від цього залежить, якою буде його різновид - переносний або стаціонарний. Крім цього, варто продумати, як будуть проводитися комунікації, що будуть забезпечувати роботу ЛЕД оснащення.

Робота та догляд

На цьому етапі замовнику важливо зрозуміти, як буде функціонувати даний монітор - в конкретний часовий відрізок доби, цілодобово, коли буде змінюватися показується інформація. Важливо, в яких умовах буде застосовуватися світлодіодне табло. Від цього буде залежати його наповнення, подальший догляд.

Ціна пристрою

Скільки буде вартувати ЛЕД екран, залежить від його технічних і споживчих властивостей. Якщо у вас виникли труднощі з підбором даного агрегату, співробітники нашої компанії вам обов'язково допоможуть. Звертайтеся до нас. Професіонали компанії Peldigitus візьмуть до уваги ваші запити, після чого порадять світлодіодний монітор, який найкращим чином підійде для задоволення ваших потреб.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором