пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Використання світлодіодних рухомих рядків для реклами

За допомогою світлодіодних рухомих рядків можна організувати якісне проведення рекламної кампанії. Важливо відповідально підійти до вибору, щоб отримати від рухомого рядка максимальну віддачу. Вона буде в такому випадку приковувати до себе погляд перехожих, потенційних клієнтів. Можна транслювати через такий виріб найрізноманітнішу інформацію, що неймовірно важливо і практично. Щоб не помилитися у виборі, треба буде звернутися до професіоналів для отримання якісної консультації.

Що таке світлодіодні вивіски і як їх треба правильно вибирати?

Сучасні рядки такого формату активно застосовуються в зовнішній рекламі завдяки своїм унікальним характеристикам. Вони являють собою електронні пристрої, через які можна відображати різноманітну інформацію, як просту графічну, так і текстову. Складається виріб з модулів, які складаються зі спеціальних пікселів. Важливо грамотно вибрати і купити рухомий рядок в перевіреному місці, щоб розраховувати на її продуктивне використання.

Що потрібно враховувати під час вибору?

Існує кілька основних факторів, які треба брати до уваги під час здійснення вибору. Серед основних можна відзначити:

  • Місця розташування. Важливо розмістити рядок в такому місці, де вона буде максимально помітною. Від цього залежить продуктивність застосування. Площа розміщення також грає важливу роль. Підбирати виріб потрібно так, щоб його ніщо не закривало з інших сторін.
  • Висота рядка являє собою важливий фактор, який надає безпосередній вплив на сприйняття інформації. Потрібно постаратися вивчити основні параметри, щоб купити вивіску світлодіодну з потрібними характеристиками для комфортної експлуатації. Можна транслювати на рядку тільки текст, а також виводити інформацію про час, температурі повітря і інших параметрах.
  • Довжина також впливає на якість сприйняття інформації. Якщо рядок занадто вузька, то сприймати довгі слова буде непросто. Важливо створити умови, щоб реклама була одночасно зрозумілою і короткою, могла транслюватися на рядку в максимально зручному форматі.

Основні види

Рядки можуть бути одноколірними, комбінованими і кольоровими. Кожен варіант має свої особливості і перевагами. Одноколірні моделі вважаються найпростішим і недорогим варіантом, який можна знайти на сучасному ринку. Повнокольорові представляють собою щось на зразок невеликого світлодіодного екрана, який відкриває нові можливості для трансляції різноманітної рекламної інформації на різних об'єктах.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором