пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Використання світлодіодних екранів

Світлодіодний екран є електронним табло, який використовується як рекламний носій. Наявність напівпровідникової системи Led виступає джерелом світла.

Завдяки LED-екранам з'явилася можливість демонструвати динамічну рекламу, різну інформацію, відеоролики, прогноз погоди, поточну температуру повітря та інші показники. Джерелами вихідних сигналів можуть виступати комп'ютери, а також відео приймачі. Контролюючий процес системою світлодіодного екрану здійснюється за допомогою комп'ютера.

Перевагою LED-екранів є можливість трансляції візуальної інформації в цілодобовому режимі, виробляючи її розділ на кілька категорій з різними проміжками відтворення, а також необхідною кількістю показів.

Процес виготовлення LED екрану: внутрішня та зовнішя реклама

LED-конструкції мають в своєму складі спеціальні вологонепроникні модулі з високими показниками точності. Це дає можливість отримати безшовну картинку.

На сьогоднішній день світлодіодні екрани є єдиною можливістю транслювати високоякісні зображення при різних погодних умовах, температурних та інших показниках.

На екранах домашніх телевізорів будь-який світлодіод виступає як одиниця цілісного зображення. У піксель входять кілька діодів, які формують модулі. Вони несуть відповідальність за барвистість і відтворення, сприяють повнокольорове зображення.

Завдяки рекламному екрані є можливість створення відео стіни або медіафасаду, які служать інформаційними системами і використовуються, як засіб маркетингу. Найчастіше екрани даного типу використовуються для реклами зовнішнього та внутрішнього типу, в приміщеннях торгових центрів, в метро і інших місцях з великим скупченням людей.

Основними перевагами LED екранів є:

  • експлуатація і чудова робота при будь навколишньому середовищу (колір, погодні умови і т.д.);
  • наявність великого діапазону температур (-40 -50 градусів);
  • надійні і довговічні властивості конструкцій. При цілодобової експлуатації термін служби світлодіодного пристрій може становити більше 10 років;
  • наявність виробів будь-яких габаритів.

Повнокольорові світлодіодні екрани: використання

Для процесу експлуатації відеоекранів не характерні будь-які обмеження у вигляді формату відтворення. Конструкцію можна замовити в довільному форматі зображення, яскравості і інших параметрів.

Область використання даних конструкцій досить широка. Їх можна встановити в невеликих офісних приміщеннях з напрямком інформаційних повідомлень на вузьку категорію, а також для великого простору з великим скупченням людей. Led-конструкції є зручними і легкими у використанні, їх можуть легко розбирати майстри і легко зробити заміну пошкоджених модулів.

Якщо у вас з'явилися питання з приводу монтажу та управління led-екранами, наші фахівці нададуть професійну консультацію. Для цього необхідно зв'язатися з нашими менеджерами та кваліфіковані співробітники допоможуть у виборі необхідних характеристик світлодіодних екранів.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором