пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Інтер'єрні рішення: відеоекран як невід'ємний атрибут конференції, форуму, виставки

Вже канули проектори та інші менш інформативні ресурси. Сьогодні важко уявити собі конференцію, розважальну кімнату або навіть зал для презентацій без відеоекрана. Вони абсолютно застосовні для бізнесу будь-якої сфери, де є локальне розміщення, починаючи від невеликого кафе і закусочної, закінчуючи величезними тренажерними залами і конференц холами. Кожен організатор будь-якого заходу намагається подбати про те, щоб відвідувачі отримали максимум корисної інформації за короткий період. І звичайно ж відеоекрани відмінно справляються з цим завданням. Досить заздалегідь продумати контент і правильно розставити таймер на екрані. Трансляція можлива як в потоковому форматі, так і з різного типу носіїв.

Чим же відеоекран краще проектора, фліпчарт або тієї ж дошки?

Дійсно, чим екран краще? Особливо якщо врахувати, що в тренді спрощення і мінімалістичні інтер'єрні рішення аж до скла і маркера. Тут варто задуматися про цілі застосування і призначення екрану. Дошка і фліпчарт відмінно виконують свою роль в роботі з малою групою, для залучення команди в процес, для налагодження взаємин в групі. У той час як екран - це медійний інструмент для роботи з великою аудиторією. Екран відмінно працює на комунікацію, трансляцію і залучення уваги. На екрані можна налаштувати спільну роботу, використовуючи додаткове обладнання. Але навіть в цьому випадку, відеоекран призначений для демонстрації результатів роботи на велику аудиторію.

Візьмемо конкретний випадок. Уявіть, що лектор веде семінар. Під час пояснення, він бере стилус і малює на планшеті схему. Зав'язується дискусія. Кілька учасників семінару по черзі підходять до професора і вносять правки в схему. І весь цей час зображення транслюється на великий екран, встановлений біля кафедри. Навіть з далекого ряду аудиторії видно всі деталі зображення. Учасники без додаткового освітлення, без криків "а можете виділити червоним" або "що там намальовано в кутку", чудово бачать матеріал. Лекція проходить успішно. Ось головний критерій вимірності доцільності використання відеоекрани.

Технічні характеристики відеоекрана

Є кілька важливих параметрів, на які варто звернути увагу при виборі LED екрана. Це розмір, відстань перегляду, модульність і вага.

Відстань для перегляду. Колись давно, коли телевізори були лампові, дуже некомфортно було дивитися програму з близької відстані. Картинка була нечіткою, все зерно і очі втомлювалися. За останні кілька років технології пішли далеко вперед і зараз глядач з великим задоволення наближається до екрану, щоб розглянути найдрібніші деталі зображення, відчути глибину фарб і насолодитися яскравістю зображення. LED екрани відмінно справляються з цим завданням передаючи картинку з чіткістю і гарною деталізацій.

Вага. Важлива характеристика, яка безпосередньо впливає на вартість монтажу конструкції. Залежно від ваги відеоекрана фахівці вибирають тип кріплення, місце кріплення і мінімальні критерії безпеки експлуатації. Через те, що екран розміщений всередині приміщення, теоретично він може піддатися механічній дії. Тобто. відвідувачі бувають різні: це і діти, активно проявляють себе в різних місцях, і люди більш старшого покоління, які можуть випадково опинитися поруч з відеоекраном або зачепити його. Тому слід уважно поставитися до всіх параметрів і рекомендацій виробника щодо типу кріплення і методу кріплення. В даному випадку безпеку експлуатації повністю залежить від точного виконання всіх умов монтажу конструкції.

Характеристики відеоекранів для приміщень

Загальні технічні характеристики відеоекрана для приміщення:

- піксель, крок пікселя і роздільна здатність екрана: для отримання більш якісного зображення слід віддати переваги моделям SMD технології (indoor) і кроком пікселя від 2 мм і не більше 5мм;

- модульність: даний показник гарантує масштабованість конструкції;

- яскравість в середньому повинна бути близько 1000 кд / м², допускаються значення від 800 до 3000 кд / м² для досягнення оптимальної яскравості в умовах приміщення;

- пристрій введення, такі як VGA і HDMI - дані технології дозволяють швидко і якісно налаштувати передачу відео на екран, підключити пристрій і т.п .;

- кут огляду ~ 140 ° дозволяє налаштувати хорошу оглядовість, якісну передачу зображення і хороший огляд екрану з різних точок приміщення;

- температурний режим від 0 ° C до 60 ° C: - вага моделі 25-30 кг / м².

Додатково слід зазначити, що відеоекрани для внутрішнього розміщення не рекомендується монтувати на вулиці. Вони недостатньо захищені від впливу факторів навколишнього середовища, у них нижче яскравість екрану і вони більш вимогливі в експлуатації.

Порівняльний аналіз моделей PEL Digitus

Для кращого розуміння відмінностей між моделями різних категорій пропонуємо розглянути їх характеристики в таблиці нижче. Візьмемо відеоекран більш дешевого сегмента і порівняємо його з параметрами дорожчої моделі.

Назва екрану

Внутрішній LED екран Р5

Внутрішній LED екран Р3

Крок пікселя, мм

5

3

Роздільна здатність, пксл / м²

40 000

111 111

Розмір модуля

320*160

192*192

Оптимальна відстань для перегляду, м

5-30

3-30

Передача кольору

RGB

RGB

Яскравість екрану, кд / м²

800 ~ 1 000

900 ~ 1 100

Споживання, Вт / м²

630

950

Кут огляду

140°

140°

Режим експлуатації, t ° С

-0°С +60°С

-0°С +60°С

Клас захисту

IP43

IP43

Вага, кг / м²

25-30

25-30

Ціна, $ / м²

1 000

1 520

Як бачимо більш дорогу модель відрізняє менший крок пікселя, більшу роздільну здатність екрана і меншу відстань для перегляду. У той же час відеоекран більш лояльною цінової категорії має більш значні розміри і менше споживає електроенергії. Тобто він буде дешевше в експлуатації. Якщо взяти до уваги, що термін експлуатації приладу 100 000 годин, останній параметр ставати важливим фактором вибору.

Де вибрати і що потрібно для встановлення відеоекрана

На сайті компанії PEL DIGITUS представлені моделі, що відповідають різним запитам замовника. Ви можете детально ознайомитися з продукцією на сайті компанії, вибрати модель і отримати консультацію фахівця. Під час підбору моделі спробуйте відповісти на кілька запитань:

- Для чого Вам відеоекран?

- Де Ви його плануєте встановити?

- Скільки екранів буде розміщено в приміщенні?

Відповідно, визначившись з відповідями на ці питання, Вам буде легше підібрати модель, яка буде відповідати Вашим критеріям.

Для монтажу на більшій відстані або на установці відеоекрани на висоті підійде модель з меншим дозволом і великим кроком пікселя. Вона буде дешевше, але від цього її функціональні якості ніяк не зменшаться. Якщо ж Ви плануєте встановити відеоекран біля входу в магазин і будете демонструвати на ньому акційний товар поточного періоду, то можливо, модель простіше і дешевше в експлуатації відмінно справлятися з цими завданнями. І навпаки для кінотеатру, SPA-салону або дизайн-студії краще підібрати модель з більш високими параметрами якості зображення. Люди в цих місцях зазвичай розслаблюються і повністю занурюються в те, що відбувається на екрані. В цьому випадку хороша картинка і невелика відстань перегляду виправдані для застосування.

І на завершення про безпеку. Не нехтуйте рекомендаціями виробника і перевіряйте роботу підрядника. Обов'язково узгодьте всі роботи і простежте, щоб при монтажі використовувалися всі рекомендовані виробником конструкції і кріплення. Від цього залежить зручність, довговічність і безпеку експлуатації придбаної продукції. Будьте відповідальні і не нехтуйте безпекою своїх відвідувачів.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором