пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Що таке LED екран

Світлодіодними LED табло називаються пристрої, які транслюють відеоконтент за допомогою світлодіодів, які сприяють створенню матриць або кластерів. Светодіоние прилади застосовуються як спосіб рекламних інформаційних даних внутрішнього і зовнішнього типу, є основою в створенні вітрин і інших підстав рекламного характеру. Також LED-екрани використовуються і в інших областях.

Світлодіодний екран, який використовується всередині приміщення, сприяє створенню безшовних відеостін з наявністю високої яскравості, витрачаючи на це економне енергоспоживання.

Призначенням світлодіодних екранів є трансляція інформації на табло, а якість картинки визначають розмірні показники площі екранів і то, скільки світлодіодів бере участь у формуванні візуальних одиниць зображень-пікселів. Одна одиниця поверхні екрану може створюватися за рахунок одного або декількох десятків світлових діодів. З цього випливає, що більша кількість світлодіодів сприяють більш високій якості зображення. Кількість основного енергоспоживання також визначається кількістю світлодіодів. Пристрій світлодіодного типу витрачає більше електроенергії в денний час, а ось у вечірній навіть економний режим сприяє достатньої яскравості.

Класифікації LED пристроїв

Класифікувати LED-екрани можна за багатьма критеріями. Класифікацію визначає тип експлуатації, модульний вид та ін. Нижче ви можете ознайомитися з системою класифікації, яка може використовуватися в якості форми для складання ТЗ постачальникам. Однак варто враховувати, що всі дані важливо подати ще на проектному етапі.

Області використання:

  • світлодіодними LED-екранами зовнішніх установок є пристрої у вигляді стаціонарних табло, так званих медіафасадов, відео-вітрин, пристроїв, які монтуються на дахах і інших підстави зовнішнього типу з наявністю захисного корпуса.
  • LED-пристрої, призначені для внутрішніх установок, використовуються в приміщеннях торгового типу, концертних і кінозалах, ресторанах і кафе, в центрах розрізнення і відпочинку. Даний тип пристроїв використовується в сфері, де формат картинки відіграє значну роль. Ці прилади мають інший захисної ступенем і типом вентилятора, але цього не видно на їх експлуатаційні характеристики.
  • світлодіодні медіафасади є найпопулярнішими пристроями для рекламних цілей. Для них характерна напівпрозора конструкція, яка прикріплюється до стін і інших підстав, де також передбачається наявність спеціального блоку живлення і вентилятор для охолодження світлодіодів.
  • LED пристрої гнучких, об'ємних і авторських типів в основному використовуються в якості декору для створення творчих проектів.

Відповідаючи на питання, що таке LED-екран, можна відповісти, що цей пристрій володіє гнучкістю, довговічністю, надійністю, простотою монтажу та обслуговування. LED табло це яскраве і якісне зображення в денний і нічний час.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором