пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00

Без реклами нікуди: Як вибрати світлодіодний рекламний екран

Гарна реклама - це не тільки ролики на телебаченні, в соцмережах і контекст. Для локального бізнесу дуже важливо продумати місце розміщення. І звичайно ж не забути про LED екрани. Вони легко монтуються, мають широке застосування як усередині будівлі, так і зовні. LED екрани допомагають зацікавити глядачів і провести заходи різної спрямованості і складності. Також застосування світлодіодних екранів в торгових залах теж добре себе виправдовує: це і рекламні ролики та спеціальні пропозиції, робота з іміджем і підвищення лояльності клієнтів.

Технічні характеристики і параметри світлодіодних екранів

Технічні характеристики і параметри вибору дуже широко представлені на ринку. Перш ніж вибрати екран, Вам слід подумати про мету і місце монтажу рекламної конструкції. Давайте трохи розберемося в асортименті LED екранів.

За технологією виробництва розрізняють 3 типи екранів: кластерні, матричні і SMD. Кластерні моделі найпростіші: діоди одного пікселя закріплюються на загальній підкладці і заливаються смолою. На LED матрицях кластери об'єднують з платою управління та з'єднують всю комутацію зі світлодіодами в одному корпусі. Такий типу матриці відрізняється великим терміном експлуатації. SMD технологія має на увазі автоматизоване монтування світлодіодних елементів безпосередньо на плату. Яскраві екрани з хорошим дозволом виготовлені із застосуванням цієї технології.

Особливості LED екранів

Після вибору типу екрану слід задуматися де Ви його плануєтевстановлення. Внутрішнє розміщення екранів не повинно бути сильно яскравим, вони менше за потужністю. У той же час розміщуючи LED екран на вулиці варто подбати про те, щоб його було видно якомога далі, при будь-якій погоді незалежно від часу доби. Вуличні екрани яскравіше.

Навіть найвища яскравість маленької панелі не завжди має сенс. Якщо Ви встановлюєте фасадний або вуличний світлодіодний екран десь на відкритому просторі великої площі, Вам швидше за все знадобитися модульна конструкція. Такий варіант добре підходить для організації відеостін, відеофасадов і відеобордів.

Не варто турбуватися про недовговічність обладнання. Гарантований термін експлуатації світлодіодних відеоекранів становить від 50 до 100 тисяч годин. Це 6-10 років безперервної експлуатації.

Зовнішній світлодіодний рекламний екран

Тепер розберемо докладніше якими характеристиками повинен володіти вуличний екран. Перш за все він повинен бути стійким до погодних умов, захищений від пилу і вологи. Перевірте модель на герметичність і зверніть увагу на клас захисту екрану - показник IP60, не нижче. Оптимально вибрати модель з IP65.

Також подумайте про комфорт перегляду зображення на екрані. На вулиці відстань глядача до екрану зазвичай більше, тому яскравість екрану може бути в межах 4 500-9 000 кд / м², крок пікселя від 10мм (Р10) і менше. Перевірте параметри кута огляду моделі, він повинен бути на рівні 120-120 °.

Для outdoor розміщення добре підійдуть екрани SMD технології. Вони передають картинку кращої якості і більш прості в експлуатації.

Прийнятну вагу моделі для вуличного розміщення близько 25 кг / м², потужність споживання 400-450 Вт / м².

Внутрішній світлодіодний рекламний екран

Якщо ж Ви зайнялися підбором світлодіодного екрану для приміщення, то модель буде трохи відрізнятися від зовнішньої конструкції. Погодні умови для indoor конструкції не настільки важливі, параметр класу захисту в цих моделях ми не розглядаємо, вона не принципова для вибору. Екран повинен бути досить герметичним і стійким до механічного пошкодження, але цей параметр не основний.

При виборі LED екрану для приміщення детальніше вивчіть показник яскравості: він повинен бути в межах 1 000 - 4 000 кд / м². Це позбавить ваших відвідувачів від різі в очах і некомфортного відчуття після перегляду. Якість зображення залежить від кроку пікселя. Слід зупинитися на моделях з параметром до 5 мм (Р1,2-Р5). Дозвіл екрану має бути вище ніж у outdoor моделі, кут огляду близько 120-120 ° ..

Для приміщення краще екрани SMD технології. Вони дають більш якісне і яскраве зображення. Потужність споживання на рівні вуличних моделей 400-450 Вт / м², вага до 6 кг.

Переваги рекламних світлодіодних дисплеїв

За даними досліджень, жителі великих міст вже так звикли до насичення рекламною продукцією, що навіть вже з'явився термін - "банерна сліпота". Люди просто не реагують на бігборди та сітілайт. Така реклама в більшості випадків привертає увагу 10% перехожих. У той же час, медіареклама, відеоконтент розміщений на великих дисплеях привертає увагу 90% глядачів.

Рекламні ролики - це мистецтво оповідання історії в стислому форматі. Такі роботи заворожують. Динамічна історія має хороший відсоток перегляду - понад 60%. Анімований контент захоплює не тільки дітей, а й дорослих. Такі історії добре запам'ятовуються.

Світлодіодний екран призначений для успішного використання в різних умовах: вдень, вночі. Навіть в тумані і в гущі спускаються сутінків, напівтемряві холу кінотеатру або на сцені конференцхолла - LED екран добре видно під різним кутом і з великої відстані.

Як вибрати світлодіодний екран

Вибір екрану зазвичай грунтується на цілях розміщення рекламного екрану: це привернення уваги випадкових перехожих, реклама і підвищення продажів або ж вироблення лояльності клієнтів, створення затишку і бажання проводити в закладі більше часу. Відповідно купуючи LED екран, подумайте де він буде розміщений, і що Ви будете транслювати на ньому. В цілому, важливо врахувати наступні параметри:

- відстань глядача до екрану і кут огляду - цей параметр дуже важливий як для indoor так і для outdoor моніторів;

- яскравість і контрастність екрану - головне, щоб глядачі залишили хороші спогади про сюжет, а не асоціації від перегляду з болем в очах;

- безпека експлуатації - конструкція повинна бути добре закріплена і не нести загрози життю і здоров'я перехожих.

Вартість світлодіодного рекламного екрану

При виборі панелей, ознайомтеся з асортиментом компанії PEL DIGITUS. На сайті представлені як універсальні варіанти для зовнішнього розміщення, так і високоякісні моделі для розміщення всередині приміщень. Пам'ятайте, що купуючи LED екран ви робите інвестицію в розвиток Вашого бізнесу. В середньому, окупність рекламних панелей відбувається за півроку.

Характеристики двох моделей продукції PEL DIGITUS - зовнішній і внутрішній екран:

Назва екрану

Зовнішній LED екран P8

Внутрішній LED екран Р3

Крок пікселя, мм

8

3

Роздільна здатність, пксл / м²

15 625

111 111

Розмір модуля

256*128

192*192

Оптимальна відстань для перегляду, м

7-50

3-30

Передача кольору

RGB

RGB

Яскравість екрану, кд / м²

5 000 ~ 6 000

900 ~ 1 100

Споживання, Вт / м²

450

950

Кут огляду

140°

140°

Режим експлуатації, t ° С

-40°С +60°С

-0°С +60°С

Клас захисту

фронт IP50, тыл IP40

IP43

Вага, кг/м²

20-25

25-30

Ціна, $/м²

990

1 520

На ціну моделі впливають деякі важливі чинники, такі як: кількість модулів, тип розміщення (вуличне, внутрішнє), розмір дисплея, крок пікселя, роздільна здатність екрана, системи захисту і країни виробника.

Зверніть увагу, що рекламні екрани для зовнішнього розміщення можуть працювати при температурах від -30 до + 50 ° С. Монтаж конструкції і настройку контенту зроблять наші фахівці. Рекламні LED екрани відрізняються високою надійністю і терміном експлуатації від 50 000 годин (близько 6 років) безперервної роботи. На екрані є можливість гнучкого налаштування відображення часу, дати і температури. Відеоряд можна супроводжувати звуковою доріжкою.

Рекомендації

Встановлення хорошого рекламного LED монітора дозволить вам заощадити на покупці і замовленні реклами у сторонніх підрядників. Купуючи обладнання не забудьте про витрати на монтаж і потурбуйтеся отримати дозвіл. Це стосується, зовнішніх конструкцій. Такий дозвіл Ви можете отримати у представників місцевої влади протягом 2 місяців після подачі пакета документів.

Замовляйте відеоекран на сайті PEL DIGITUS. Наші консультанти нададуть відповіді на Ваші питання і допоможуть підібрати кращу модель для Ваших цілей.

Наші фахівці допоможуть вибрати і купити LED екран для реклами. Доставка здійснюється Новою поштою, кур'єром або можливий самовивіз з нашого виробництва. Заповніть форму і ми зробимо індивідуальний розрахунок вартості світлодіодного обладнання.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором