пн-чт 9.00-21.00, пт - 9.00-20.00
Наша продукція
Вся продукція
Повнокольорові Екрани

Всі світлодіодні екрани складаються з LED-модулів, від числа яких залежить розмір дисплея. Ширина і висота виробу може бути будь-якою, в залежності від вимог клієнта, що дає можливість виготовлення екрана будь-якого розміру.

Перейти
Рухомі рядки

Це прекрасна альтернатива дорогої паперової поліграфії, яка приваблює не більше 10% уваги потенційних клієнтів. Як показують статистичні дані, динамічна реклама навпаки приносить максимальний ефект (близько 87%).

Перейти
Відеовивіска світлодіодна

Рекламна площадка повинна бути помітною, але в той же час не викликати роздратування. Крім того, вона повинна бути максимально інформативною, але не займати при цьому багато місця. Світлодіодна відеовивіска є ідеальним варіантом, який дуже популярний серед рекламодавців.

Перейти
Відеоборд

Білборди зазнали змін першими на шляху прогресу в зовнішній рекламі. Сучасні світлодіодні білборди залучають набагато більше уваги завдяки трансляції динамічного, яскравого контенту. Відеоборд можна управляти на відстані.

Перейти
Медіа штендер

До одного з численних способів інформування за допомогою зовнішньої реклами відноситься штендер. Саме тому чудовий аналог статичних штендерів - медіа штендер. Мобільність, компактні розміри, відмінна роздільна здатність картинки / відео, можливість віддаленого управління дозволять бути унікальним серед конкурентів.

Перейти
LED відеосітілайт

Сучасні рішення в зовнішній рекламі. Статичної картинкою вже нікого не здивуєш. Як показує статистика, людей більше приваблює яскраве відео.

Перейти
Медіавітрина

Прозорі ЛІД-екрани більшою мірою підходять для використання в суспільно-публічних місцях з великими склінням (магазини, виставкові центри, шоуруми і подібні приміщення).

Перейти
Медіафасад

Медіафасади мають непросту конструкцію. Вони складаються зі світлодіодів, які монтуються в спеціальних кабінетах, а ті в свою чергу, вже на фасаді будівлі. Це дозволяє відображати динамічний контент.

Перейти
Спортивні LED табло і екрани

Світлодіодне табло є невід'ємним елементом для кожного великого стадіону. За допомогою багатофункціональності цього механізму можливе відображення ігрових даних, показу додаткової інформації (часу, показників температури тощо), спонсорської реклами, а також прямої трансляції. Наша команда готова реалізувати нестандартні запити.

Перейти
Табло обміну валют

Основною перевагою LED-екрану є його видимість, яка помітна з відстані в 200-250 метрів. Такого роду табло помітні і притягують до себе погляди споживачів. Також дане табло дає можливість порівнювати курс валют з конкурентами.

Перейти
Світлодіодний модуль

Сучасні рішення в зовнішній рекламі. Статичної картинкою вже нікого не здивуєш. Особливість така: • тривалий термін служби; • презентація чіткого і яскравого зображення.

Перейти
Області застосування
Бізнес центри

Светодиодная продукция для создания индивидуального дизайна и акцентирования внимания на бренде.

ТЦ і магазини

Використання LED панелей, вивісок та формування яскравих фасадів для залучення уваги відвідувачів.

Житлові комплекси

Створення ефективних інформаційних табло для мешканців, оформлення фасадів житлових комплексів та приміщень

Аеропорти, вокзали

Яскраві показчики, інформаційні табло та рухомі рядки ефективно розбавлять простір вокзалу або аеропорту

Спортивні комплекси

Величезні LED екрани стануть чудовим доповненням на стадіоні, даючи можливість роздивитися найменші деталі ігри чи концерту.

Ресторани, бари, клуби

Сучасне оформлення закладу за допомогою LED екранів та LED елементів. Виділяйте свій заклад на фоні інших

Вулична реклама

Високий ступень захисту та яскрава передача інформації - це LED панелі. Найкращий інструмент для організації вуличної реклами.

Готелі та курорти

Створення унікального інтер'єру та інформаційного простору для кожного гостя за допомогою LED продукції.

Залишилися питання?

Звертайтеся! Допоможемо Вам з підбором

Світлодіодна продукція

Світлодіодна продукція від Peldigitus

Прагніть якомога більше розповісти про свій товар або послугу, але за допомогою звичайних статичних рекламних носіїв вже не той охоплення аудиторії? Тоді наші LED-екрани саме для вас! Це сучасний спосіб прорекламувати будь-яку доступну інформацію і вид діяльності. В майбутньому це дає високий фінансовий вихлоп за рахунок залучення набагато більшої кількості потенційних клієнтів і, відповідно, збільшення прибутку вашого підприємства. Світлодіодна продукція користується впевненою популярністю не тільки на українському ринку, але і в інших країнах. У ряді найбільших міст світу (Токіо, Нью-Йорк, Дубай і інших) інформаційні світлодіодні екрани повністю витіснили «традиційні» види реклами і поширення інформації.

Наша компанія з виробництва світлодіодної продукції не просто продає зазначений товар, ми розробляємо макет і дизайн майбутнього виробу, виготовляємо його виходячи з ваших вимог і фінансових можливостей. Встановлюємо LED-екрани будь-якого кольору, розміру, комплектації і надалі пропонуємо сервісне обслуговування нашої продукції.

Світлодіодна продукція: переваги

Перевагами такого сучасного виду реклами є:


- в порівнянні з традиційними видами реклами, такими як білборди, лайтбокси, «розтяжки», LED-екрани відразу ж кидаються в очі і досить довго утримують увагу покупця;
- яскравість і динамічність подачі контенту залучає велику кількість людей;
- зростання продажів за рахунок виходу на новий рівень;
- здатність легко і доступно донести рекламовану інформацію;
- простота експлуатації;
- цілорічна трансляція в будь-яких метеоумовах і час.

Місця розміщення LED-реклами

Подібні екрани і вивіски можуть розміщуватися на будь-якій поверхні і площини, основною умовою є підключення до електромережі. Підключивши екран до комп'ютера, ви можете створити будь-який відео-контент, починаючи від акцій магазину і закінчуючи трансляціями заходів. Світлодіодна продукція Київ дозволяє використовувати новітні технології в таких сферах як:

- ефективна вулична реклама у вигляді світлодіодних вивісок;
- зручність інформування пасажирів в аеропорту і на вокзалі за допомогою інформаційного табло;
- престиж і стиль ресторанів, кафе і клубів за рахунок інтер'єрної LED-вивіски, екрану;
- якісна передача трансляції важливих заходів на повнокольорових світлодіодних екранах;
- важливість внутрішнього інформаційного світлодіодного оформлення в ТРЦ, банках і офісних будівлях;
- безпека на виробничих підприємствах за рахунок технологічного табло.
Чому варто придбати LED-продукцію саме у нас?
Світлодіодна продукція, купити яку ви можете в нашій компанії, має своєю вищою метою виключно зростання, особистий розвиток і досягнення високих показників нашими покупцями. Ми не стоїмо на місці, а знаходимося в постійному пошуку нових можливостей, досвіду, технологій, продуктів і послуг.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте ряд таких переваг як:

- висока окупність продукції (індивідуальний фактор, який залежить від локацій, розміру і контенту);
- високоякісні комплектуючі товару;
- якісний обслуговуючий сервіс від нашої компанії;
- проходження тенденціям сучасних технологій;
- цілодобова і цілорічна робота вироби незалежно від погодних умов і освітленості;
- вигідні ціни та пропозиції, індивідуальний підхід до кожного покупця.
Наші клієнти мають можливість придбати як готову продукцію, так і виготовлену за їхнім задумом, відповідно до їх вимог.